MMS

Multimediálne správy vás dostanú do obrazu. Posielajte fotografie, obrázky, animácie, melódie a zvukové záznamy svojim priateľom a známym.

 

Aktivácia a nastavenia

MMS majú automaticky aktivované všetci zákazníci O2. Stačí, aby ste si správne nastavili telefón, podporujúci službu MMS. Prečítajte si návod na nastavenie telefónu.

Nepodporuje váš telefón MMS? Vyberte si z aktuálnej ponuky telefónov v O2 E-shope.

Adresát vašej MMS správy si ju môže prezrieť aj v prípade, ak jeho telefón túto službu nepodporuje. Dostane od nás SMS s návodom, ako a kde sa k vašej správe dostane na internete.


Využívanie služby v zahraničí

MMS môžete posielať aj v zahraničí zo sietí partnerských mobilných operátorov v rámci roamingu. Pozrite si aktuálny zoznam roamingových partnerov a dostupnosť služby MMS v jednotlivých krajinách.


Cena

Všetky informácie o cenách nájdete v našom aktuálnom cenníku.


O2 MMS album

Ak ste mimo siete, nemáte aktívne dáta alebo máte nesprávne nastavené MMS, môže sa stať, že váš telefón neprijme MMS správu. V takom prípade vás o zaslaní MMS správy budeme informovať zaslaním SMS s heslom.

MMS si potom jednoducho zobrazíte tak, že na stránke http://mms.o2album.com zadáte vaše telefónne číslo a heslo z SMS správy.