MMS

 

Výhody služby

Informácie

MultiMediálne Správy vás dostanú do obrazu. Svoje fotografie, obrázky, animácie, melódie alebo akékoľvek zvukové záznamy môžete posúvať priateľom a známym. MMS aj sami vytvárate, ak doplníte k fotografiám text či zvuk. Takto skombinované správy môžete posielať na mobil aj na e-mailovú adresu. Vzhľadom na obmedzenia starších telefónov je doporučená maximálna veľkosť MMS správy 100 kB, zaslať však môžete MMS správu až do veľkosti 300 kB.

 

Aktivácia a nastavenia

Aktivácia

MMS si nemusíte aktivovať. Sú tu automaticky pre všetkých zákazníkov O2 s dobíjaním kreditu aj fakturovanými službami. To je fér. Jediné čo na MMS-kovanie potrebujete je správne nastavený telefón s podporou MMS. S nastavením vám pomôžeme. Je len na vás, či sa rozhodnete pre manuálne nastavenie alebo automatické nastavenie. Ak váš telefón MMS nepodporuje vyberte si z našej ponuky viacerých telefónov.

Ani telefón vášho priateľa či známeho, ktorý MMS nepodporuje, alebo nie je správne nastavený, neprekazí doručenie vašej MMS. Dostane od nás SMS s návodom ako a kde sa dostane k vašej správe na internete.

 

Využívanie služby v zahraničí

Využívanie služby v zahraničí

MMS môžete cez nás posielať zo sietí mobilných operátorov, u ktorých máme spustené dátové služby. Informácie o operátoroch, ktorí službu podporujú, nájdete v priebežne aktualizovanom zozname GPRS roamingových partnerov.

 

Cena

Informácie

Všetky informácie o cenách nájdete v našom aktuálnom cenníku alebo predošlých ponúk O2 Pre mňa, O2 Pre firmu, O2 Narovinu.

 

O2 MMS album

O2 MMS album

Môže sa stať, že MMS správu váš telefón neprijme, lebo ste boli mimo siete, nemali aktívne dáta alebo máte nesprávne nastavené MMS. Nemusíte sa báť, MMS si môžete jednoducho prezrieť priamo na internete. Informujeme vás o tom v SMS správe. Stačí ak na stránke http://mms2.o2.com/zadáte vaše telefónne číslo a heslo z SMS správy.