Apple iPad Pro 11" 128GB Šedý

11" 12 + 10 Mpx
Dočasne nedostupný
Mrzí nás to, ale Apple iPad Pro 11" 128GB Šedý nie je aktuálne dostupný.
Úplne nahradí váš počítač

Chcete si zaobstarať najlepší tablet na trhu? Potom nemáte inú možnosť, než zvoliť nový iPad Pro s 11" uhlopriečkou. Jeho poznávacím znamením sú ostro rezané hrany a displej roztiahnutý až do samotných krajov. Preč je ikonické domovské tlačidlo. Celé ovládanie prebieha pomocou intuitívne navrhnutých gest. Rovnako ako na telefónoch radu iPhone X.

Displej, ktorý budete milovať

Možno ste už niektorý zo starších iPadov používali ale s prechodom na nový iPad Pro sa budete cítiť ako na úplne novom zariadení. Ide o najväčšiu zmenu dizajnu od predstavenia prvého iPadu. Do ostro rezaného hliníkového tela je vsadený Multi-touch displej s uhlopriečkou 11" a rozlíšením 2 388 × 1 668 pixelov, čo je 264 bodov na palec. Kvalitu displeja ďalej navyšuje technológia True Tone.

Face ID a prepracované ovládanie

Zrušenie fyzického domovského tlačidla so sebou nesie zmeny v ovládaní. Teraz používate dotykové pohyby v spodnej časti obrazovky. Sami uvidíte, že v priebehu pár minút vám táto zmena príde ako úplne prirodzená. Aj odomykanie teraz prebieha iným spôsobom. Kľúčom už nie je odtlačok prsta ale 3D model vašej tváre. Face ID je násobne bezpečnejší a mimoriadne pohodlný spôsob na prístup k vašim citlivým údajom.

Čip A12X Bionic má výkon na rozdávanie

Apple použil pre nový iPad Pro ešte výkonnejší čipset ako má iPhone Xs a Xs Max. Ide o Apple A12Z Bionic so 64-bitovou architektúrou, umelou inteligenciou a integrovaným koprocesorom M12. Celkovo podáva dosiaľ nepoznaný výkon najmä pri spustení viacerých aplikácií. Apple dokonca udáva, že jeho výkon je v hrách porovnateľný s hernou konzolou Xbox One.

Zariadenie
názov / model iPad Pro 11" Wi-Fi + Cellular
rozmery 246,7 x 178,5 x 5,7 mm
hmotnosť 473 g
počet SIM / formát 1 / nanoSIM
eSIM
konštrukcia klasická s dotykovým displejom
Fingerprint -
vodeodolnosť -
obsah balenia zariadenie, USB-C nabíjací kábel, 18W USB-C napájací adaptér
Displej
veľkosť 11"
typ IPS
rozlíšenie 2388 x 1668 px
Batéria
typ / kapacita Li-Po
Foto
zadná kamera 12 + 10 Mpx
blesk
zadná kamera video 2160p@24/30/60fps, 1080p@30/60/120/240fps; gyro-EIS
predná kamera 7 Mpx
Platforma
operačný systém ipadOS
Pripojitelnosť
dáta UMTS / HSPA /? HSPA+ / DC?HSDPA / LTE
Wi-Fi Wi?Fi 6 802.11ax, dve pásma súčasne (2,4 GHz a 5 GHz), HT80 s MIMO
BlueTooth 5.0
NFC -
IrDA -
GPS
Pamäť
vnútorná pamäť 128 GB
pamäťová karta -

Zmena fakturačného profilu

Vaše vybrané telefónne číslo patrí pod iný fakturačný profil, pod ktorým ste prihlásený. Celkový bonus na zariadenie sa môže odlišovať.

Bonus na zariadenia

Výška bonusu je vypočítaná ako rozdiel mesačných platieb a bonusov na zariadenia, ktoré máte k dispozícii v rámci jednej faktúry.

Neviete sa rozhodnúť? Zavoláme Vám!

Nechajte nám číslo, zavoláme vám a pomôžeme s výberom.

+421

Kliknutím na tlačidlo "Zavolajte mi" súhlasím so spracovaním vyššie uvedených osobných údajov na marketingové účely a potvrdzujem, že mám viac ako 16 rokov.

Nechajte nám kontakt

+421