class com.emeldi.eportal.view.portlets.openx.view.DisplayBannerView

Hodinky Apple S2 38mm Strieborno-Biele

Apple predstavil druhú generáciu hodiniek Apple Watch Series 2, v skratke S2.

Nehľadajte už žiadne kompromisy. Majster medzi hodinkami konečne dorazil. Apple Watch bezpochyby patrí k špičke medzi inteligentnými hodinkami. Apple Watch sú vyrobené z vysoko leštenej nerezovej zliatiny, ktorá je mimoriadne odolná voči korózii. Povrch hodiniek odolá lepšie nečistotám ako kedykoľvek predtým. Medzi hlavné prednosti Apple Watch patrí odolné zafírové sklo na Retina displeji, ktoré ochráni Vášho miláčika pred poškriabaním.

Nádherný kus technológie
Medzi prednosti hodiniek musíme na prvom mieste menovať nádherný displej s funkciou "force touch", ktorý zaujme úžasným podaním farieb a presnosťou. Stačí Apple Watch spárovať s iPhone telefónom pomocou Bluetooth 4.0 a užívať si rýchlosť aj komfort komunikácie. Hodinky sa môžu pochváliť až 18 hodinovú výdržou, počas ktorej vás pri prichádzajúcom hovore alebo SMS jemne upozorní vibrácia na zápästí, aby ste nikoho nerušili a žiadne oznámenie zároveň neuniklo. Medzi ďalšie funkcie patrí krokomer, merač srdcového tepu, stopky, minútka a ďalšie.

Šikovný fitness tréner
Apple Watch sú pripravené na celý Váš deň. Nie sú len modernými hodinkami, pretože vám pomáhajú aj s motiváciou k pohybu ako športový asistent. V reálnom čase meria vaše výkony v rôznych disciplínach, máte preto vždy dokonalý prehľad o svojej kondícii a jej zlepšovaní. Tieto informácie môžete následne spracovať a nechať si hodinkami navrhnúť individuálny celodenný tréningový plán.
Zariadenie
rozmery 38.6 x 33.3 x 11.4 mm
hmotnosť 41,9g
počet SIM / formát -
Displej
veľkosť 1,5"
typ AMOLED
rozlíšenie 340 x 272
Batéria
typ / kapacita Li - Ion / 273 mAh
Platforma
operačný systém watchOS 3.0
frekvencia procesora 2 x 780 MHz
počet jadier procesora Dvojjadrový
Pripojitelnosť
Wi-Fi
BlueTooth
NFC
IrDA -
GPS
Pamäť
vnútorná pamäť 8 GB
RAM 512 MB

Konzola PlayStation 4 PRO 1TB Čierna

Platinový O2 Paušál za 50 € mesačne a 2 € pri prevzatí

Zobraziť viac

Hodinky Apple Watch S2 42mm Šedé

Platinový O2 Paušál za 52 € mesačne a 2 € pri prevzatí

Zobraziť viac