Google Chromecast s Google TV

Google Chromecast je skvelé zariadenie pre streamovanie obsahu z vášho počítača alebo telefónu priamo do televízie, a to až v 4K kvalite. Teraz vďaka Google TV nájdete svoj obľúbený obsah zo streamovacích služieb pohodlne na jednej obrazovke. S diaľkovým ovládačom, ktorý je súčasťou obsahu balenia, môžete celé zariadenie jednoducho ovládať a rýchlo spúšťať služby ako je Netflix, HBO GO, Disney+, YouTube pomocou vami vybraných tlačidiel. Ak vám nejaká obľúbená aplikácia chýba, môžete si ju jednoducho stiahnuť. K fungovaniu stačí Google Chromecast zapojiť do HDMI portu vašej televízie, pripojiť k WiFi a už vám nič nebráni v užívaní si voľného času. S podporovanými aplikáciami môžete premietať obrazovku vášho telefónu a tabletu so systémom Android alebo iOS na veľkú plochu vašej televízie. Google TV vám dokonca jednoducho zorganizuje vás obľúbený obsah. Na základe sledovaných relácií vám Google TV vždy navrhne nový a zaujímavý kontent priamo pre vás. Ak ste mimo domova, tak si priamo z vášho telefónu, tabletu alebo notebooku môžete kdekolvek pridat nové filmy do zoznamu k neskoršiemu prehliadaniu. Zariadenie je vhodné na sledovanie O2 TV.

Zariadenie
názov / model Google Chromecast s Google TV
obsah balenia Chromecast, diaľkové ovládanie, napájací kábel s EU adaptérom
Pripojitelnosť
Wi-Fi 802.11ac
BlueTooth
Ďalšie parametre
HDMI 2.0

Zmena fakturačného profilu

Vaše vybrané telefónne číslo patrí pod iný fakturačný profil, pod ktorým ste prihlásený. Celkový bonus na zariadenie sa môže odlišovať.

Bonus na zariadenia

Výška bonusu je vypočítaná ako rozdiel mesačných platieb a bonusov na zariadenia, ktoré máte k dispozícii v rámci jednej faktúry.

Neviete sa rozhodnúť? Zavoláme Vám!

Nechajte nám číslo, zavoláme vám a pomôžeme s výberom.

+421

Kliknutím na tlačidlo "Zavolajte mi" súhlasím so spracovaním vyššie uvedených osobných údajov na marketingové účely a potvrdzujem, že mám viac ako 16 rokov.

Nechajte nám kontakt

+421


OnePlus Buds Modré

OnePlus Buds Modré

Zlatý za 32 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac

Kávovar Krups Dolce Gusto Infinissima

Kávovar Krups Dolce Gusto Infinissima Čierny

Zlatý za 32 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac

Xiaomi Mi Ručný vysávač mini

Xiaomi Mi Ručný vysávač mini

Zlatý za 32 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac

Čistička vzduchu Xiaomi Mi Air Purifier 3C

Čistička vzduchu Xiaomi Mi Air Purifier 3C

Zlatý za 32,5 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac