Hodinky Apple Watch S5 44mm Zlaté

Dočasne nedostupný
Mrzí nás to, ale Hodinky Apple Watch S5 44mm Zlaté nie je aktuálne dostupný.
Apple Watch Series 5 predstavujú smarthodinky skutočne pre každého. Vďaka týmto hodinkám môžete stále prekonávať svoje limity. Telo hodiniek chráni Ion-X sklo a materiál, z ktorého je vyrobený remienok je elastomér. Retina displej s 1,78" je zárukou toho, že vám na displeji skutočne nič neunikne. Spárovanie s vaším smartfónom nebolo nikdy jednoduchšie. Stačí sa pripojiť pomocou Wi-fi alebo Bluetooth. Ani bátéria hodiniek vás nesklame. Okrem výdrže 18 hodín sa tieto hodinky môžu pochváliť aj indikátoru stavu batérie, ktorý vás vždy upozorní na to, že vaša batéria rýchlo klesá.

Apple Watch Series 5 sú dokonalým spoločníkom na šport. Hodinky majú v sebe zabudovaný senzor na mnohé športové aktivity ako je beh, plávanie, fitness, cyklistika, zimné športy (lyžovanie a snowboard), golf, turistika ale i chôdza. A áno, správne čítate. Hodinky môžete používať aj pri plávaní, pretože Apple Watch Series 5 sa môže chváliť certifikátom vodeodolnosti. Nechýba ani funkcia merania tepu či funkcia, ktorá počíta vaše spálené kalórie.

Zariadenie
názov / model Apple Watch S5
rozmery 29,7 x 7,7 x 5,7 cm
hmotnosť 0,5 kg
vodeodolnosť áno
Displej
veľkosť 1,78"
typ Retina
rozlíšenie 448 x 368 px
Batéria
typ / kapacita Li-Ion / 18 hod
Platforma
operačný systém watchOS
počet jadier procesora 2
Pripojitelnosť
Wi-Fi 802.11 b/g/n
BlueTooth 5.0
NFC
GPS
Pamäť
vnútorná pamäť 32 GB

Neviete sa rozhodnúť? Zavoláme Vám!

Nechajte nám číslo, zavoláme vám a pomôžeme s výberom.

+421

Kliknutím na tlačidlo "Zavolajte mi" súhlasím so spracovaním vyššie uvedených osobných údajov na marketingové účely a potvrdzujem, že mám viac ako 16 rokov.

Nechajte nám kontakt

+421