HUAWEI MateBook D 15 Strieborný

Dočasne nedostupný
Mrzí nás to, ale HUAWEI MateBook D 15 Strieborný nie je aktuálne dostupný.

Teraz pri kúpe Huawei MateBook D 15 získavate ako darček Huawei Ruksak a Huawei Bluetooth PC myš. Akcia platí do vypredania zásob.

Huawei MateBook D 15 je dokonalý prenosný notebook, ktorý je dostatočne tenký, ľahký a odolný a tak môže byť vaším spoločníkom, ktorého máte vždy poruke. Notebook váži iba 1,53 kg, takže nebude pre vás nikdy obtiažne ho prenášať a pracovať s ním hocikde, kde potrebujete. Notebook je vybavený IPS FullView dislejom a vďaka neskutočnému 87% pomeru obrazovky k telu notebooku a úzkym 5,33 mm rámčekom je notebook ideálny na sledovanie filmov, na prácu a iné kreatívne činnosti.

Huawei MateBook D 15 je prototypom obrovskej sily v malom tele. Procesor Ryzen 5 3500 U, dvojkanálová RAM DDR4 a grafická karta Radeon Vega 8 sú zárukou plynulého a rýchleho výkonu pri akejkoľvek aktivite. Pri tomto notebooku oceníte aj výdrž batérie. Vďaka veľkosti batérie a s vysokou hustotou energie 42 Wh môžete svoj notebook aktívne používať niekoľko hodín. Huawei MateBook D 15 je vybavený portom USB-C. A najviac sa potešíte pri zabezpečovaní svojho notebooku, Huawei MateBook D 15 môžete ochrániť pomocou svojho odtlačku prsta.

Zariadenie
názov / model HUAWEI MateBook D 15 AMD
rozmery 357,8 x 229,9 x 16,9 mm
hmotnosť 1,53 kg
Displej
veľkosť 15,6"
typ IPS
rozlíšenie 1920 x 1080 px
Platforma
operačný systém Windows 10 Home
Procesor
typ procesora AMD Ryzen 5 3500U
počet jadier procesora 4
frekvencia procesora 2100 MHz
core boost frekvencia 3700 MHz
Operačná pamäť
veľkosť pamäte 8 GB
počet slotov 0
frekvencia pamäte 2400 MHz
typ pamäte DDR4
Hard disk - uložisko
kapacita HDD -
kapacita SDD 256GB
rýchlosť otáčok HDD -
Grafická karta
typ grafickej karty Radeon Vega 8
pamäť grafickej karty zdieľaná
Ďalšie parametre
optická mechanika -
USB 2.0 2
USB 3.0 1
USB C 1
HDMI
kamera
podsvietená klávesnica -
numerická klávesnica -

Zmena fakturačného profilu

Vaše vybrané telefónne číslo patrí pod iný fakturačný profil, pod ktorým ste prihlásený. Celkový bonus na zariadenie sa môže odlišovať.

Bonus na zariadenia

Výška bonusu je vypočítaná ako rozdiel mesačných platieb a bonusov na zariadenia, ktoré máte k dispozícii v rámci jednej faktúry.

Neviete sa rozhodnúť? Zavoláme Vám!

Nechajte nám číslo, zavoláme vám a pomôžeme s výberom.

+421

Kliknutím na tlačidlo "Zavolajte mi" súhlasím so spracovaním vyššie uvedených osobných údajov na marketingové účely a potvrdzujem, že mám viac ako 16 rokov.

Nechajte nám kontakt

+421