Lenovo Legion Y530-15ICH Čierny

Dočasne nedostupný
Mrzí nás to, ale Lenovo Legion Y530-15ICH Čierny nie je aktuálne dostupný.
Herný notebook Lenovo Legion Y530 s podsvietenou klávesnicou je stvorený pre vášnivých hráčov. Výkon poskytuje 4-jadrový procesor Intel Core i5-8300H. Operačnú pamäť tvorí 8 GB RAM typu DDR4 s možnosťou pridania ešte jednej 8 GB RAM. Grafické prostredie zabezpečuje karta NVIDIA GeForce GTX 1050 s pamäťou 4 GB. Vaše oči sa budú dívať na 15,6 " obrazovku s FULL HD rozlíšením. Dáta si môžete uložiť na 128 GB SSD disk alebo na 1 TB HDD disk. Notebook funguje na operačnom systéme Windows 10 Home.

Nový vzhľad herného zariadenia

Staré neskladné herné notebooky sú minulosťou a teraz je čas privítať zariadenie, ktoré je vás hodné— štýlový zvonku, neľútostný vnútri. Notebook Lenovo Legion Y530 bol navrhnutý s vyváženou kombináciou vynikajúceho herného výkonu a praktickej prenosnosti. Je iba 24 mm tenký a váži len 2,3 kg.

Užite si hranie hier na maximum

Y530 disponuje tenkými rámčekmi a viac ako 2 miliónmi pixelov na takmer bezrámčekovom 15“ displeji s rozlíšením FHD. Tento notebook kombinuje obnovovaciu frekvenciu až 144 Hz, jas 300 nitov a technológiu IPS s antireflexnou úpravou a vy si tak môžete užiť pohlcujúce hranie obľúbených hier aj na cestách.

Pripravený na budúcnosť

Y530 disponuje vysokým výkonom ôsmej generácie mobilných procesorov Intel® Core™ a prináša tak bezkonkurenčný výkon na cestách s podporou technológie Intel® Optane&trade. Notebook je optimalizovaný pre hranie hier podľa vás - až 6 jadier a 12 vlákien pre vynikajúcu kvalitu hrania hier a vytváranie obsahu profesionálnej úrovne.

Skvelá grafika pre každého hráča

Y530 je herné zariadenie poháňané najlepšou technológiou grafiky, ktorá kedy bola vytvorená - NVIDIA® Pascal™. Táto vylepšená grafika zvýši výkon vo vysokom rozlíšení a podporuje funkcie DirectX12, aby umožnila rýchle, plynulé a energeticky účinné hranie hier. Y530 je vybavený ešte inovatívnejšími technológiami NVIDIA® Game Ready, ktoré vám umožnia úplne sa ponoriť do plynulého hrania svojich obľúbených herných titulov.

Ešte prepracovanejší

Odborné spracovanie prekračuje rámec dizajnu. Model Y530 predstavuje výsledok tisícok hodín práce technikov pre vytvorenie notebooku, ktorý je výkonný aj tenký. Vstavaná pamäť DDR4, úložisko PCIe SSD a ďalšie - naši inžinieri spojili svoje skúsenosti s batériami, umiestnením vstupov a výstupov, teplotou a konštrukciou základných dosiek, aby vytvorili ten najlepší hardvér tohto výkonného herného notebooku.

Presné klávesy pre presné ovládanie

Vaša klávesnica je tým prvým a posledným, na čo sa pri hraní hier spoliehate, takže na detailoch záleží. Y530 disponuje plnohodnotnou, bielo podsvietenou, vysoko responzívnou klávesnicou a numerickou klávesnicou s 1,7 mm zdvihom kláves pre ergonomický a pohodlný pocit pri hraní.

Dobre chladený a tichý

Teplo, nepriateľ herného výkonu, pre pretvorený Y530 nie je problém. Disponuje individuálnym chladením grafiky a procesora pre nižšiu teplotu systému, štyrmi chladiacimi ventilátormi pre vylepšené prúdenie vzduchu a 70 samostatnými lopatkami ventilátora na jeden kanál pre zníženie hluku systému.

Bavte sa ešte viac

Dolby Audio™ Premium pozdvihne zábavu na ďalšiu úroveň vďaka bohatému a výkonnému zvuku. Dynamicky prispôsobí zvuk a prináša kvalitu domáceho kina pomocou virtuálneho priestorového zvuku pre tú najlepšiu zábavu. Zosilnené basy a vylepšená hlasitosť znamenajú kvalitný a čistý zvuk, o ktorý sa budete chcieť podeliť.

Skvelé možnosti pripojenia

Y530 disponuje dostatočným množstvom portov a konektorov. Pripojte externé zariadenie alebo príslušenstvo alebo jednoducho nabíjajte alebo zabezpečte svoj notebook pomocou nasledujúcich portov, ako je zobrazené vyššie:
  • 1. Port USB typu C
  • 2. Mini DP port
  • 3. Port USB 3.0
  • 4. Port HDMI
  • 5. Port RJ-45
  • 6. Port pre AC adaptér
  • 7. Slot pre zámok Kensington
Zariadenie
názov / model Lenovo Legion Y530-15ICH
rozmery 365 x 260 x 23.9 mm
hmotnosť 2.3 kg
Displej
veľkosť 15,6"
rozlíšenie 1920 x 1080 px
Platforma
operačný systém Windows 10
počet jadier procesora 4 x 2,3 Ghz / 8. gen. Intel®Core™ i5-8300H
Pamäť
vnútorná pamäť 1 TB HDD + 128 GB SSD
RAM 8 GB