MacBook Pro 13" TB 2019 Šedý

Dočasne nedostupný
Mrzí nás to, ale MacBook Pro 13" TB 2019 Šedý nie je aktuálne dostupný.

Ak hľadáte notebook s výkonom, na ktorý sa môžete spoľahnúť, tak MacBook Pro je ten pravý pre vás. Používa 1,4 GHz štvorjadrový Intel Core i5, ten je zárukou najvyššieho výkonu aj pri pri výrazne nižšej spotrebe. Máte tak dostatok energie na celý deň a nezáleží na tom či ste v práci alebo v škole. Veľkosť displeja je 13,3", čo sme mohli vidieť aj u jeho predchodcov, no čo ho od nich líši je veľkosť cache procesora a to, že je až dvojnásobne väčšia - 128 MB. Vďaka tejto zabudovanej pamäti DRAM sa nemusíte báť, že vaše grafické úlohy vám zaberú veľa času.

Veľkým prekvapením je Touch Bar,kt nahradil multimediálne klávesy. Umožňuje vám niekoľkými dotykmi vyvolať ponuku potrebných nástrojov (hlasitosť, ovládanie jasu) prescrolujete sa videom alebo si pri písaní zobrazíte panel s emotikonmi. Touch Bar sa ovláda jednoducho intuitívnymi gestami. Ani pri tomto Macbooku nechýba Touch ID, ktoré vám umožňuje platiť cez Apple Pay, rýchle odomknúť systémové nastavenia alebo zamknuté poznámky, dokonca si viete aj prepnúť užívateľa. V jednoduchosti je krása. Macbook Pro ukrýva v sebe to najmodernejšie z dnešného hardvéru. Čo vlastne predstavuje rýchlu obsluhu a zároveň neskutočne dlhú výdrž batéri. Dizajn je tradične jednoduchý, ale pritom príťažlivo neobyčajný a veľmi funkčný. Ľahko sa stane vaším partnerom pri každodennom cestovaní a ničím nerušenom využívaní potrebných funkcií.

Zariadenie
názov / model MacBook Pro 13" TB
rozmery 1,49 x 30,41 x 21,24 cm
hmotnosť 1,37 kg
Displej
veľkosť 13,3"
typ IPS
rozlíšenie 2560 x 1600 px
Platforma
operačný systém macOS
Procesor
typ procesora Intel Core i5
počet jadier procesora 4
frekvencia procesora 1.4 GHz
core boost frekvencia 3,9 GHz
cache procesora 128 MB
Operačná pamäť
veľkosť pamäte 8 GB
frekvencia pamäte 2133 MHz
typ pamäte LPDDR3
Hard disk - uložisko
kapacita SDD 128 GB
Grafická karta
typ grafickej karty Intel Iris Plus Graphics 645
Ďalšie parametre
optická mechanika -
USB C 2
kamera 720 p
podsvietená klávesnica
numerická klávesnica -

Zmena fakturačného profilu

Vaše vybrané telefónne číslo patrí pod iný fakturačný profil, pod ktorým ste prihlásený. Celkový bonus na zariadenie sa môže odlišovať.

Bonus na zariadenia

Výška bonusu je vypočítaná ako rozdiel mesačných platieb a bonusov na zariadenia, ktoré máte k dispozícii v rámci jednej faktúry.

Neviete sa rozhodnúť? Zavoláme Vám!

Nechajte nám číslo, zavoláme vám a pomôžeme s výberom.

+421

Kliknutím na tlačidlo "Zavolajte mi" súhlasím so spracovaním vyššie uvedených osobných údajov na marketingové účely a potvrdzujem, že mám viac ako 16 rokov.

Nechajte nám kontakt

+421