Ninebot by Segway Kickscooter E22E

Dočasne nedostupný
Mrzí nás to, ale Ninebot by Segway Kickscooter E22E nie je aktuálne dostupný.
Ninebot KickScooter E22E Powered by Segway je ideálná elektrokoloběžka pre dochádzanie do práce, do školy, alebo pre voľný čas, dosahujúci maximálnej rýchlosťi 20 km / h (s externou batériou potom 25 km / h). Vďaka ľahkej konštrukcii a skladaciemu systému, ktorý aktivujete jedným stlačením, možno E22E ľahko prevážať v aute, verejnej doprave, alebo jednoducho prenášať v jednej ruke. KickScooter E22E v sebe snúbi ľahkosť, kompaktnosť a oceňovaný dizajn a posyktuje komfort vďaka špičkovým technológiám, ktoré využíva. Základný dojazd je 22km (s externou batériou potom 45 km).

S touto kolobežkou už sa o svoje bezpečie báť nemusíte. Kickscooter E22E kvalitné predné i zadné brzdy, predné i zadné LED osvetlenie a silné odrazky. Svoju energiu navyše využíva na maximum, pretože dokáže počas jazdy z kopca alebo brzdení rekuperovať energiu späť do batérie a zvyšovať tak svoj celkový dojazd aj šetrnosť k životnému prostrediu.

V prípade, že kolobežku plánujete využívať na inom, vzdialenom mieste, určite oceníte jej jednoduché zloženie pomocou 1 našliapnutia. Nič vám potom nebráni jej uloženiu do kufra auta. Výhodou je tiež nízka hmotnosť 13,5 kg, vďaka ktorej možno kolobežku ľahko preniesť v prípade, že potrebujete vyjsť schody alebo nastúpiť do električky či metra.

Zariadenie
názov / model Ninebot by Segway Kickscooter E22E
rozmery 111 x 42 x 112 cm
hmotnosť 13,5 kg
obsah balenia Riadidlá, rám, užívateľské materiály, manuál, rýchly štart, záručné podmienky), M5 zápustná skrutka x 7 (Jeden extra), M5 imbusový kľúč, nabíjačka a zvonček
Batéria
typ / kapacita 5100 mAh
Pripojitelnosť
BlueTooth

Zmena fakturačného profilu

Vaše vybrané telefónne číslo patrí pod iný fakturačný profil, pod ktorým ste prihlásený. Celkový bonus na zariadenie sa môže odlišovať.

Bonus na zariadenia

Výška bonusu je vypočítaná ako rozdiel mesačných platieb a bonusov na zariadenia, ktoré máte k dispozícii v rámci jednej faktúry.

Neviete sa rozhodnúť? Zavoláme Vám!

Nechajte nám číslo, zavoláme vám a pomôžeme s výberom.

+421

Kliknutím na tlačidlo "Zavolajte mi" súhlasím so spracovaním vyššie uvedených osobných údajov na marketingové účely a potvrdzujem, že mám viac ako 16 rokov.

Nechajte nám kontakt

+421


Xiaomi Mi Electric Scooter 3 Čierny

Xiaomi Mi Electric Scooter 3 Čierny

Diamantový za 67 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac

Xiaomi Mi Electric Scooter 3 Šedý

Xiaomi Mi Electric Scooter 3 Šedý

Diamantový za 67 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac

Ninebot by Segway Kickscooter E25E

Ninebot by Segway Kickscooter E25E

Diamantový za 67 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac

TCL TV 55" (55P615)

TCL TV 55" (55P615)

Diamantový za 66,5 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac