Nintendo Switch

Nintendo Switch je prelomová herná konzola. Je ju totiž nielen možné pripojiť doma k televízii, ale taktiež okamžite transformovať na PDA s 6.2 palcovou obrazovkou. Prvýkrát v histórii si tak hráči môžu užívať plnohodnotný konzolový zážitok kedykoľvek a kdekoľvek! Obrazovka má kapacitný dotykový displej využiteľný v podporovaných hrách. Výdrž batérie sa môže pohybovať v rozmedzí až šiestich hodín v závislosti na danej hre a podmienkach, v ktorých je konzola používaná. Mimo dokovacej stanici je potom možné konzolu nabíjať tiež za pomoci štandardného USB konektora typu C!

Všestranné Joy-Cony ponúknu množstvo prekvapivých herných zážitkov. Dva Joy-Cony je možné používať každý v jednej ruke či dohromady ako jeden herný ovládač za pomoci Joy-Con gripu. Je tiež možné ich pripojiť na konzolu v rámci handheld móde alebo sa podeliť s kamarátom a v podporovaných tituloch si tak užiť multiplayerovú zábavu pre dvoch. Každý Joy-Con má vlastnú plnú sadu tlačidiel a môže byť teda používaný ako samostatný ovládač a zároveň je vybavený akcelerometrom a gyro pohybovým senzorom, čo umožňuje nezávislé pravej a ľavej pohybové ovládanie.

Nintendo Switch sa zároveň stará o to, aby bolo jednoduché zostať prepojený s ostatnými hráčmi. Až 8 konzol tak môže byť prepojených v rámci lokálneho multiplayeru. Hráči si môžu odložiť svoje konzoly za pomoci zabudovaného stojančeku, podeliť sa s ostatnými o Joy-Cony a užívať si multiplayerovú zábavu aj mimo pohodlia domova. Konzola tiež bude podporovať online Wi-Fi multiplayer.

Zariadenie
názov / model Nintendo Switch
rozmery 239 x 102 x 13,9 mm
hmotnosť 297 g
obsah balenia konzola, dokovacia stanica, ľavý Joy-Con, pravý Joy-Con, Joy-Con grip príslušenstvo, dvojicu Joy-Con pásikov na ruku, Nintendo Switch AC adaptér, HDMI kábel
Displej
veľkosť 6,2"
typ LCD
rozlíšenie 1280 x 720 px
Batéria
typ / kapacita Li-Ion / 4310mAh
výdrž približná výdrž od 2,5 do 6,5 hodín
Pripojitelnosť
Wi-Fi IEEE 802.11 a/b/g/n/ac
BlueTooth 4.1
Pamäť
vnútorná pamäť 32 GB
pamäťová karta microSD, microSDHC alebo microSDXC
Procesor
typ procesora NVIDIA Tegra
Ďalšie parametre
USB C
HDMI

Zmena fakturačného profilu

Vaše vybrané telefónne číslo patrí pod iný fakturačný profil, pod ktorým ste prihlásený. Celkový bonus na zariadenie sa môže odlišovať.

Bonus na zariadenia

Výška bonusu je vypočítaná ako rozdiel mesačných platieb a bonusov na zariadenia, ktoré máte k dispozícii v rámci jednej faktúry.

Neviete sa rozhodnúť? Zavoláme Vám!

Nechajte nám číslo, zavoláme vám a pomôžeme s výberom.

+421

Kliknutím na tlačidlo "Zavolajte mi" súhlasím so spracovaním vyššie uvedených osobných údajov na marketingové účely a potvrdzujem, že mám viac ako 16 rokov.

Nechajte nám kontakt

+421


Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro Biely

Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro Biely

Diamantový za 62,5 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac

Monitor Huawei MateView GT 27

Monitor Huawei MateView GT 27

Diamantový za 62,5 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac

Robotický vysávač Samsung Powerbot 2v1 (VR05R5050WK)

Robotický vysávač Samsung Powerbot 2v1 (VR05R5050WK)

Diamantový za 62 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac

Bang & Olufsen Beoplay E8 Sport

Bang & Olufsen Beoplay E8 Sport

Diamantový za 62 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac