Robotický vysávač LENOVO Robot Vacuum T1 PRO

Robotický vysávač Lenovo Robot Vacuum T1 Pro so sacím výkonom 2700pa sa stane vašim obľúbeným spoločníkom v domácnosti. Tomuto robotu skutočne nezabráni nič, aby podlaha vyzerala ako z obrázku. Nezastaví ho ani 2 cm vysoká prekážka. Vďaka 5 200 mAh Li-Ion batérii vám vydrží robot počas celého 2,5 hodinového upratovania. A pokiaľ vám upratovanie trvá dlhšie, nevadí. Robot sa automaticky dobije a po dobití bude pokračovať v tom, v čom prestal. A tento robotický vysávač nie len že vašu podlahu povysáva, ale rovno ju aj utrie a to vďaka, že tento robot ponúka zametanie a mop 2v1. Ovládanie robota je len na vás, viete dokonca nastaviť zakázanú zónu ale viete aj naplánovať cestu upratovania vďaka SLAM mapovaniu. Poteší vás aj možnosť pripojenia Wi-Fi a kompatibilita s Amazon Alexa či Google Asistentom. Oceníte aj HEPA filter, vďaka ktorému viete, že ste pred baktériami v bezpečí.
Zariadenie
názov / model Lenovo Robot Vacuum T1 Pro
rozmery 350 x 350 x 98 mm
obsah balenia manuál, nádobka na odpad, nádobka na mopovanie, dokovacia stanica + adaptér, hepa filter, 10x jednorázové mopovacie hadnričky, 2x kefa na zametanie + DUST BIN= manuál, 3x sáčok na odpadky
Batéria
typ / kapacita Li-Ion / 5200 mAh
Pripojitelnosť
Wi-Fi

Zmena fakturačného profilu

Vaše vybrané telefónne číslo patrí pod iný fakturačný profil, pod ktorým ste prihlásený. Celkový bonus na zariadenie sa môže odlišovať.

Bonus na zariadenia

Výška bonusu je vypočítaná ako rozdiel mesačných platieb a bonusov na zariadenia, ktoré máte k dispozícii v rámci jednej faktúry.

Neviete sa rozhodnúť? Zavoláme Vám!

Nechajte nám číslo, zavoláme vám a pomôžeme s výberom.

+421

Kliknutím na tlačidlo "Zavolajte mi" súhlasím so spracovaním vyššie uvedených osobných údajov na marketingové účely a potvrdzujem, že mám viac ako 16 rokov.

Nechajte nám kontakt

+421


Xiaomi Mi Electric Scooter Essential

Xiaomi Mi Electric Scooter Essential

Diamantový za 62,5 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac

Samsung TV 43" (UE43TU7172UXXH)

Samsung TV 43" UE43TU7172UXXH

Diamantový za 65 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac

Xiaomi Mi Smart TV 4S 43"

Xiaomi Mi TV 4S 43"

Diamantový za 63,5 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac

Konzola PlayStation 4 PRO 1TB Čierna

Diamantový za 65 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac