Samsung Galaxy A3 (2017) Ružový

4,7" 13 MPx LTE sieť
Dočasne nedostupný
Mrzí nás to, ale Samsung Galaxy A3 (2017) Ružový nie je aktuálne dostupný.

Moderný dizajn

Elegancia vo svojej najčistejšej podobe. Galaxy A3 (2017) je tvorený vysoko odolným zadným 3D sklom a kovovým rámom, ktorý dopĺňa 4,7" displej telefónu.

Dizajn Galaxy A3 (2017) si zamilujete. Vyniká vysokou eleganciou a symetrickým vzhľadom zo všetkých uhlov pohľadu. Každého nadchne úplne zarovnaný objektív fotoaparátu, ktorý nevystupuje zo zadnej strany telefónu.

Nesledujeme trendy, ale sami ich udávame. A preto prichádzame so štyrmi farebnými odtieňmi inšpirovanými prírodnými živlami. Prirodzené farebné tóny harmonicky ladia s celkovým dizajnom telefónu.

Zachyťte dokonalý okamih
Prostredníctvom Galaxy A3 (2017) môžete objavovať svet v celej svojej kráse. Vysoko výkonný 13Mpx fotoaparát zachytí život okolo vás presne taký, aký v skutočnosti je.

Prebuďte svoju kreativitu
S Galaxy A3 (2017) objavíte viac možností pre vašu kreatívnu tvorbu. Svoje zábery dovediete k dokonalosti s prednastavenými filtrami, s ktorými môžete upravovať finálnu podobu fotografií - napríklad ich obohatiť o nové farebné odtiene. Vylepšite svoje selfie. Vďaka výnimočne bohatým farbám a detailom 8Mpx fotoaparátu Galaxy A3 (2017) budete vyzerať skvele za každých okolností.

Zvládne každú situáciu
Spoľahlivá ochrana, ktorá vám pomôže udržať krok so všetkým, čo vám život prinesie. Certifikácia IP68 zaručuje odolnosť Galaxy A3 (2017) pred nepriaznivými vplyvmi, s ktorými sa stretávame každý deň - od zvýšenej koncentrácie prachu až po kontakt s vodou. Galaxy A3 (2017) má toľko energie, koľko potrebujete. S dlhšou životnosťou batérie dokážete s Galaxy A3 (2017) oveľa viac než kedykoľvek pred tým.

Ešte viac obsahu
Vyvážené spojenie výkonu a dizajnu. Vďaka rozšíriteľnej kapacite pamäte až na 256 GB môžete do telefónu uložiť ešte viac multimediálneho obsahu.

Len jediný pohľad
Získajte prehľad bez toho, aby ste zapínali telefón, a ušetríte čas aj energiu. S technológiou Always On budete mať aktuálny čas aj dátum na displeji telefónu kedykoľvek potrebujete.

Dáta v bezpečí
Zabezpečený priečinok uzamkne alebo oddelí vaše citlivé dáta a vybrané aplikácie od bežného obsahu vo vašom telefóne. Priečinok obmedzí aj nutnosť neustáleho prihlasovania vďaka jednorazovej autentifikácii. Na Galaxy A3 (2017) sa môžete spoľahnúť. Zálohujte, aktualizujte a synchronizujte všetky svoje dáta. S účtom na Samsung cloud získate až 15 GB úložného priestoru a budete mať istotu, že sa všetky vaše dáta nachádzajú presne tam, kde potrebujete.

Obojstranné nabíjanie
Vďaka USB-C káblu sa už pri nabíjaní nemusíte zamýšľať nad tým, ako ho k telefónu pripojiť. Odteraz už na strane nezáleží.
Zariadenie
názov / model Samsung Galaxy A3 (2017) / A320F
rozmery 135,4 x 66,2 x 7,9 mm
hmotnosť 135 g
počet SIM / formát 1 / nanoSIM
konštrukcia klasická s dotykovým displejom, odolnosť IP68
Displej
veľkosť 4,7"
typ AMOLED
rozlíšenie 1280 x 720 px
Batéria
typ / kapacita Li - Ion / 2350 mAh
výdrž -
Foto
zadná kamera 13 MPx
blesk
zadná kamera video áno, Full HD
predná kamera 8 Mpx
Platforma
operačný systém Android 6.0 (Marshmallow)
frekvencia procesora 8 x 1,6 GHz
počet jadier procesora 8
Pripojitelnosť
dáta HSDPA / HSUPA / LTE
Wi-Fi
BlueTooth
NFC
IrDA -
GPS
Pamäť
vnútorná pamäť 16 GB
RAM 2 GB
pamäťová karta áno, do 256 GB

Samsung Galaxy Xcover 4 Šedý

Platinový O2 Paušál za 45 € mesačne a 2 € pri prevzatí

Zobraziť viac

LG Q6 Platinový

Platinový O2 Paušál za 45 € mesačne a 2 € pri prevzatí

Zobraziť viac

Sony Xperia XA1 Čierny

Platinový O2 Paušál za 45 € mesačne a 2 € pri prevzatí

Zobraziť viac

Honor 9 Lite Čierny

Platinový O2 Paušál za 45 € mesačne a 2 € pri prevzatí

Zobraziť viac