Samsung Galaxy S8 Strieborný

LTE sieť 5,8" 12 MPx
Dočasne nedostupný
Mrzí nás to, ale Samsung Galaxy S8 Strieborný nie je aktuálne dostupný.

Vymeňte starý za nový - Ako postupovať?

- Registrácia potrebných údajov na www.novysamsung.sk bude možná do 30. 11. 2018.

- Doklad o kúpe bude akceptovaný s dátumom do 18. 11. 2018

Telefón bez hraníc. Takýmto prívlastkom možno opísať smartphone z obľúbenej série Galaxy S. Ôsmu generáciu výrobca od základu zmenil s dôrazom na váš obsah. Výsledkom je predná strana telefónu s takmer neviditeľným rámikom vyplnená širokouhlým displejom. Praktické rozmery, vďaka ktorým jednoducho padne do dlane, zostávajú zachované. Vychutnajte si omnoho viac z vašich obľúbených filmov, fotografií či aplikácií. O dokonalý chod a fungovanie celého systému sa stará najmodernejší osemjadrový procesor, ktorý pri vyššom výkone paradoxne šetrí batériu. S funkciou rýchleho nabíjania a obojstranným konektorom USB-C bude dopĺňanie energie hračkou. Čaká vás aj najmodernejšie bezdrôtové pripojenie, citlivý fotoaparát, skener očnej dúhovky a snímač odtlačkov prstov.

Design bez hraníc
Samsung prichádza s od základu zmeneným konceptom inteligentného telefónu s minimom rámikov a maximom vášho obsahu. Veľký displej so zaoblenými hranami zapĺňa takmer celú prednú stranu prístroja, ktorá plynulo prechádza do podobne navrhnutej zadnej časti. Výsledkom je unikátny ergonomický design a pohodlná manipulácia za akýchkoľvek okolností.

Väčší displej, menšie telo
Nová generácia Galaxy S prináša mnoho viac pracovnej plochy – a pritom je miestami ešte menšia, než predchádzajúca séria! Ako je to možné? Odpoveďou sú zaoblené hrany displeja s nezvyčajným pomerom strán – 18,5:9 – a takisto tlačidlá zobrazujúce sa priamo na displeji. Na sociálnych sieťach či weboch si tak prečítate omnoho viac – bez posúvania odpútavajúceho vašu pozornosť. Obľúbené filmy si zasa intenzívnejšie vychutnáte vďaka širokouhlému formátu.

Fotografujte kdekoľvek a kedykoľvek
Máloktorý fotoaparát sa dokáže postarať o dokonalé nočné zábery. Galaxy S8 však disponuje dvoma snímačmi, ktorých citlivosť si hravo poradí aj s horšími svetelnými podmienkami. Zadný fotoaparát sa navyše pýši optickým stabilizátorom obrazu, ultrarýchlym zaostrovaním a profesionálnou možnosťou nastavenia hĺbky ostrosti. Nechýbajú ani zdokonalené aplikácie na vyhotovovanie fotografií.

Nové spôsoby zabezpečenia
Okrem už klasického snímača odtlačkov prstov v telefóne nájdete ozajstnú zaujímavosť v podobe skenera očnej dúhovky, ktorý sa postará o vyššiu bezpečnosť vašich údajov. Prístroj ďalej obsahuje zdokonalený systém šifrovania dát, ktorý používa aj množstvo štátnych úradov.

Plnohodnotný vreckový počítač
Skúste telefón pripojiť k veľkému monitoru. Pred vašimi očami sa otvorí plnohodnotná pracovná plocha, akú poznáte zo stolového počítača. S pripojenou myšou a klávesnicou môžete pohodlne napísať aj dlhší dokument alebo vytvoriť prezentáciu. Potom sa stačí odpojiť a vaša práca vám zostane vo vrecku.

Ešte lepšie internetové pripojenie
Galaxy S8 podporuje nové technológie umožňujúce rýchlejšie a stabilnejšie pripojenie na internet. Bezdrôtová Wi-Fi je v porovnaní s predchádzajúcou generáciou až o 20 percent rýchlejšia. Mobilné pripojenie 4G LTE spĺňa tie najvyššie možné štandardy, ktoré môže obmedziť iba poskytovateľ vášho internetu. Telefón podporuje aj pamäťové karty.

Energia na rozdávanie
Batéria telefónu vydrží vďaka vyspelým komponentom omnoho dlhšie, než kedykoľvek predtým. Keď sa energia predsa len minie, prístroj stačí pripojiť na bezdrôtovú nabíjačku, alebo využiť praktický obojstranný konektor USB typu C. Zásluhou podpory rýchlonabíjania stačí okamih a všetky funkcie smartphonu vám budú opäť k dispozícii.
Zariadenie
názov / model Samsung Galaxy S8
rozmery 148,9 x 68,1 x 8 mm
hmotnosť 155 g
počet SIM / formát 1/ nanoSIM
konštrukcia klasická s dotykovým displejom, IP68 vode odolný do 1,5 metra na 30 minút
Fingerprint
obsah balenia telefón, slúchadlá, nabíjačka, USB kábel, USB-C konektor, dokumenty
Displej
veľkosť 5,8"
typ Super AMOLED
rozlíšenie 2960 x 1440 px
Batéria
typ / kapacita Li - Ion / 3000 mAh
výdrž -
Foto
zadná kamera 12 MPx
blesk
zadná kamera video áno, 4K
predná kamera 8 MPx
Platforma
operačný systém Android 7.0 (Nougat)
frekvencia procesora 4 x 2,3 GHz + 4 x 1,7 GHz
počet jadier procesora 8
Pripojitelnosť
dáta GSM / HSPA / LTE
siete a frekvencie GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz, HSDPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz, LTE: 700 / 800 / 850 / 900 / 1700 / 1800 / 1900 / 2100 / 2600 MHz
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot
BlueTooth áno, 5.0
NFC
IrDA -
GPS
Pamäť
vnútorná pamäť 64 GB
RAM 4 GB
pamäťová karta áno, do 256 GB

Huawei P20 Pro Modrý Dual

Platinový O2 Paušál za 64 € mesačne a 2 € pri prevzatí

Zobraziť viac

LG G7 ThinQ Modrý 100 Voucher

Platinový O2 Paušál za 62 € mesačne a 2 € pri prevzatí

Zobraziť viac

HTC U12+ Čierny

Platinový O2 Paušál za 64 € mesačne a 2 € pri prevzatí

Zobraziť viac