Samsung Galaxy S9+ 64GB Modrý

Ľutujeme, zariadenie je nedostupné

Ľutujeme, zariadenie je nedostupné

Ľutujeme, zariadenie je nedostupné

LTE sieť 2x12 MPx
Dočasne nedostupný
Mrzí nás to, ale Samsung Galaxy S9+ 64GB Modrý nie je aktuálne dostupný.

Nová generácia v podaní Samsung Galaxy S9+ ponúka špičkový výkon, prepracovaný dizajn s minimálnym orámovaním displeja a k tomu aj mimoriadny fotoaparát.


Tma už nie je prekážka, ale príležitosť
Inšpirácia si nevyberá ideálnu dennú hodinu. Prichádza kedykoľvek. Práve preto potrebujete fotoaparát, ktorý je pripravený zachytiť akýkoľvek okamih a v akýchkoľvek podmienkach. Vďaka svojej variabilnej clone je duálny 12 Mpx fotoaparát Galaxy S9+ Duos s optickou stabilizáciou práve takým nástrojom. Jeho širokouhlý objektív inteligentne prepína medzi hodnotami svetelnosti f/2,4 na fotografie pri dobrom svetle a f/1,5 na zaznamenanie ostrých snímok aj uprostred noci. Jednoducho mení svoju veľkosť v závislosti na množstve svetla tak ako ľudské oko.

Telefón, ktorý spomalí čas
Prasknutie nafúknutého balónika. Mávnutie krídel. Pohybov, ktoré trvajú menej ako okamih, je nespočetné množstvo. Galaxy S9+ ich však vie zachytiť. Aj ten najkratší moment vie zaznamenať tak, aby ste si ho vychutnali v celej jeho kráse. Super spomalené video v 960 snímkach za sekundu premení okamih, ktorý je hneď preč, na dlhotrvajúce dielo plné detailov. Využiť môžete ako automatické spustenie nahrávania pri rozpoznaní rýchleho pohybu, tak aj možnosť nahrania až dvadsiatich spomalených segmentov pri ručnom natáčaní.

Vynikajúca úroveň audia
Nastaveniu audia smartfónu Samsung Galaxy S9+ bola venovaná maximálna možná starostlivosť. Na vývoji reproduktorov sa totiž podieľali odborníci zo spoločnosti AKG. Stereo reproduktory sú schopné prehrávať zvuk o 40 percent hlasnejší v porovnaní s predchádzajúcim modelom telefónu Galaxy a môžu sa pochváliť ešte hlbším podaním basov. K výnimočnému audiovizuálnemu zážitku zo sledovania filmov vo vysokom rozlíšení navyše prispieva technológia priestorového audia Dolby Atmos. Vďaka nej si vychutnáte oveľa bohatší zvuk, než aký ste s mobilným telefónom mohli svojmu sluchu dopriať doteraz.

Okamžité odomknutie
Snímač očnej dúhovky. Rozpoznanie tváre. Skener odtlačkov prstov. Odomknutie gestom. Vami zvolené heslo. Číselný kód PIN. Vyberte si z možností zabezpečenia svojho telefónu práve ten spôsob odomykania, aký vám vyhovuje najviac. Inteligentný systém identifikácie tváre navyše podľa potreby súčasne využíva aj skener dúhovky. Pohľadom teda svoj Galaxy S9+ odomknete aj pri horšom osvetlení. A ak chcete využívať čítačku odtlačkov, oceníte jej nové umiestnenie. Pri bežnom držaní telefónu ju máte vždy na dosah..

Recenzia telefónu


Nášmu prísnemu oku neušiel ani Samsung Galaxy S9+. Ako obstál v hodnotení?

Samsung Galaxy S9+ vyzerá podobne ako jeho predchodca. Na pravej strane sa nachádza tlačidlo vypnutia, na ľavej zase ovládanie hlasitosti a asistent Bixby. Na spodnej hrane nechýba konektor nabíjania typu ...

Čítaj viac

Zariadenie
názov / model Samsung Galaxy S9+
rozmery 158,1 x 73,8 x 8,5 mm
hmotnosť 189 g
počet SIM / formát 2 / nanoSIM
konštrukcia klasická s dotykovým displejom
Fingerprint
vodeodolnosť áno, IP68
Displej
veľkosť 6,2"
typ superAMOLED
rozlíšenie 2960 x 1440 px
Batéria
typ / kapacita Li-Ion / 3500 mAh
výdrž -
Foto
zadná kamera 12 MPx + 12 MPx
blesk
zadná kamera video áno, 4K
predná kamera 8 MPx
Platforma
operačný systém Android 8.0 (Oreo)
frekvencia procesora 4 x 2,8 GHz + 4 x 1,7 GHz
počet jadier procesora 8
Pripojitelnosť
dáta GSM / HSPA / LTE
siete a frekvencie GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz, WCDMA: 850 / 900 / 2100 / 1900, LTE: 800 / 900 / 1800 / 2100 / 2600 MHz
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot
BlueTooth áno, 5.0
NFC
IrDA -
GPS
Pamäť
vnútorná pamäť 64 GB
RAM 6 GB
pamäťová karta áno, do 256 GB

Samsung Galaxy S9 256GB Čierny

Platinový O2 Paušál za 70 € mesačne a 2 € pri prevzatí

Zobraziť viac

Cat® S61 Čierny

Platinový O2 Paušál za 68 € mesačne a 2 € pri prevzatí

Zobraziť viac

Apple iPhone XR 128GB Čierny

Platinový O2 Paušál za 71 € mesačne a 2 € pri prevzatí

Zobraziť viac

Apple iPhone XR 64GB Čierny

Platinový O2 Paušál za 68 € mesačne a 2 € pri prevzatí

Zobraziť viac