Samsung Galaxy Tab S6 Lite Šedý

10,4" 8 Mpx
Vaša kreativita môže nabrať úplne nové rozmery s tabletem Galaxy Tab S6 Lite, ktorý nepozná hranice, A to vďaka S Pen, ktoré môžete využiť pre prácu ale i zábavu. S Pen bude vždy po ruke a to vďaka magnetu, ktorý pripevňuje toto pero na zadnú stranu tabletu. Takto si môžete byť istý, že už nikdy na nič nezabudnete, pretože stačí mať po ruke váš tablet a poznámku si môžete automaticky zapísať. S Pen sa automaticky dobíja pripojením na magnet.Veľa skvelých aplikácia, ktoré Galaxy Tab S6 Lite ponúka a vy neviete, čo skôr používať? Źiaden problém! Využite režim rozdelenia obrazoviek v niekoľkých oknách. Už nebude pre vás problém písať súčasne pracovný email a pri tom sledovať poznámky v galérii. Prispôsobte prostredie svojim požiadavkám a pracujte tak, ako chcete.

Bavte sa bez hraníc. Veľký 10,4" displej má vysoké rozlíšenie 2000 x 1200 px, vďaka ktorému vám ponúka skutočne kvalitný, ostrý a detailný obraz so živými a intenzívnymi farbami. Sledujte seriály, hrajte hry, prezerajte si fotky alebo si niečo len tak kreslite – na veľkú obrazovku počítača si pri používaní tabletu už ani nespomeniete.

Zariadenie
názov / model Galaxy Tab S6 Lite
rozmery 242,9 x 159,2 x 7 mm
hmotnosť 460 g
konštrukcia klasická s dotykovým displejom
Fingerprint -
vodeodolnosť -
obsah balenia zariadenie, cestovná nabíjačka, dátový kábel, S Pen, manuál
Displej
veľkosť 10,4"
typ TFT
rozlíšenie 2000 x 1200 px
Batéria
typ / kapacita Li-Po / 7040 mAh
Foto
zadná kamera 8 Mpx
zadná kamera video 1080p@30fps
predná kamera 5 Mpx
Platforma
operačný systém Android 10
frekvencia procesora 4 x 2.4 GHz & 4 x 1.7 GHz
počet jadier procesora 8
Pripojitelnosť
dáta GSM / HSPA / LTE
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, Wi-Fi Direct
BlueTooth 5.0
NFC -
IrDA -
GPS
Pamäť
vnútorná pamäť 64 GB
RAM 4 GB
pamäťová karta do 512 GB

Zmena fakturačného profilu

Vaše vybrané telefónne číslo patrí pod iný fakturačný profil, pod ktorým ste prihlásený. Celkový bonus na zariadenie sa môže odlišovať.

Bonus na zariadenia

Výška bonusu je vypočítaná ako rozdiel mesačných platieb a bonusov na zariadenia, ktoré máte k dispozícii v rámci jednej faktúry.

Neviete sa rozhodnúť? Zavoláme Vám!

Nechajte nám číslo, zavoláme vám a pomôžeme s výberom.

+421

Kliknutím na tlačidlo "Zavolajte mi" súhlasím so spracovaním vyššie uvedených osobných údajov na marketingové účely a potvrdzujem, že mám viac ako 16 rokov.

Nechajte nám kontakt

+421