Samsung TV 55" (UE55TU7172UXXH)

Ultra HD Smart TV s verným prevedením farieb a najširšou ponukou SMART video aplikácií.

Ultratenký Smart LED televízor Samsung UE55TU7172UXXH v čiernom farebnom prevedení vás okamžite vtiahne do sveta neskutočne perfektného obrazu a jasne realistických farieb, ktoré si užijete na obrazovke s 55“ uhlopriečkou v kolaborácii s úžasným 4K rozlíšením (3840 x 2160), inteligentným čipom Crystal Processor 4K (ktorý zaručí optimalizáciu farieb a kontrastu) a Crystal displejom. Bonusom je aj technológia HDR, ktorá dokáže zvýšiť svietivosť TV a tým rozšíriť televízne farebné spektrum, a herný režim, ktorý ma za úlohu optimalizovať obraz a znižovať vstupné oneskorenie. Na Crystal displeji televízora Samsung UE55TU7172UXXH si svoje obľúbené filmy a hry vychutnáte mnohonásobne viac. Kvalita obrazu vás vtiahne do sveta audiovizuálnych zážitkov s väčším farebným spektrom a vysokým rozlíšením. Na rozšírenie zábavy u vás doma obsahuje televízor jednoduché riešenie Smart Hub (šikovný a jednoduchý prehľad TV programov a aplikácií), ku ktorému budete mať zjednodušený prístup vďaka jedinému ovládaču One Remote. Potešíte sa aj dizajnu vášho televízora. Elegantný vzhľad vášho televízora sa bude hodiť naozaj všade. Obrazovka je orámovaná ultratenkým kovovým rámikom a prináša tak revolúciu v oblasti televízií – pri sledovaní nekonečného displeja uvidíte len jeho žiarivé detaily. Už žiadne rušivé elementy, ktoré predtým odvádzali vašu pozornosť. Ultra HD Smart TV s verným prevedením farieb a najširšou ponukou SMART video aplikácií.Ultra HD Smart TV s verným prevedením farieb a najširšou ponukou SMART video aplikácií.
Zariadenie
názov / model Samsung TV 55" (UE55TU7172UXXH)
rozmery 1230,5 x 707,2 x 59,5 mm
hmotnosť 13,9 kg
Displej
veľkosť 55"
typ Edge LED
rozlíšenie 3840 x 2160 px
Platforma
operačný systém Tizen

Zmena fakturačného profilu

Vaše vybrané telefónne číslo patrí pod iný fakturačný profil, pod ktorým ste prihlásený. Celkový bonus na zariadenie sa môže odlišovať.

Bonus na zariadenia

Výška bonusu je vypočítaná ako rozdiel mesačných platieb a bonusov na zariadenia, ktoré máte k dispozícii v rámci jednej faktúry.

Neviete sa rozhodnúť? Zavoláme Vám!

Nechajte nám číslo, zavoláme vám a pomôžeme s výberom.

+421

Kliknutím na tlačidlo "Zavolajte mi" súhlasím so spracovaním vyššie uvedených osobných údajov na marketingové účely a potvrdzujem, že mám viac ako 16 rokov.

Nechajte nám kontakt

+421


Xiaomi Mi Electric Scooter 1S

Xiaomi Mi Electric Scooter 1S

Diamantový za 67,5 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac

Ninebot by Segway Kickscooter E25E

Ninebot by Segway Kickscooter E25E

Diamantový za 71 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac

Sony Bravia TV 49" (KD49XG7005BAEP)

Diamantový za 69 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac