Samsung TV 75" (UE75TU7072UXXH)​

Dočasne nedostupný
Mrzí nás to, ale Samsung TV 75" (UE75TU7072UXXH)​ nie je aktuálne dostupný.
Ultra HD Smart TV s verným prevedením farieb a najširšou ponukou SMART video aplikácií.


Ultratenký Smart LED televízor Samsung TV 75" (UE75TU7072UXXH) v čiernom farebnom prevedení vás okamžite vtiahne do sveta neskutočne perfektného obrazu a jasne realistických farieb, ktoré si užijete na obrazovke s 75" uhlopriečkou v kolaborácii s úžasným 4K rozlíšením (3840 x 2160), inteligentným čipom Crystal Processor 4K (ktorý zaručí optimalizáciu farieb a kontrastu) a Crystal displejom. Bonusom je aj technológia HDR, ktorá dokáže zvýšiť svietivosť TV a tým rozšíriť televízne farebné spektrum, a herný režim, ktorý ma za úlohu optimalizovať obraz a znižovať vstupné oneskorenie. Na Crystal displeji televízora Samsung UE75TU7072UXXH si svoje obľúbené filmy a hry vychutnáte mnohonásobne viac. Kvalita obrazu vás vtiahne do sveta audiovizuálnych zážitkov s väčším farebným spektrom a vysokým rozlíšením. Na rozšírenie zábavy u vás doma obsahuje televízor jednoduché riešenie Smart Hub (šikovný a jednoduchý prehľad TV programov a aplikácií), ku ktorému budete mať zjednodušený prístup vďaka jedinému ovládaču One Remote. Potešíte sa aj dizajnu vášho televízora. Elegantný vzhľad vášho televízora sa bude hodiť naozaj všade. Obrazovka je orámovaná ultratenkým kovovým rámikom a prináša tak revolúciu v oblasti televízií – pri sledovaní nekonečného displeja uvidíte len jeho žiarivé detaily. Už žiadne rušivé elementy, ktoré predtým odvádzali vašu pozornosť.

Zariadenie
názov / model Samsung TV 75" (UE75TU7072UXXH)
rozmery 1673,2 x 958,2 x 59,9 mm
hmotnosť 30,4 kg
obsah balenia TV + nožičky, nabíjací adaptér (kábel do elektriny), Užívateľský manuál (je ku stiahnutiu aj na stránkach Samsung), Ovládač TM1240A vrátane batérii
Displej
veľkosť 75"
typ Edge LED
rozlíšenie 3840 x 2160 px
Platforma
operačný systém Tizen
Ďalšie parametre
USB 2.0
HDMI 2

Zmena fakturačného profilu

Vaše vybrané telefónne číslo patrí pod iný fakturačný profil, pod ktorým ste prihlásený. Celkový bonus na zariadenie sa môže odlišovať.

Bonus na zariadenia

Výška bonusu je vypočítaná ako rozdiel mesačných platieb a bonusov na zariadenia, ktoré máte k dispozícii v rámci jednej faktúry.

Neviete sa rozhodnúť? Zavoláme Vám!

Nechajte nám číslo, zavoláme vám a pomôžeme s výberom.

+421

Kliknutím na tlačidlo "Zavolajte mi" súhlasím so spracovaním vyššie uvedených osobných údajov na marketingové účely a potvrdzujem, že mám viac ako 16 rokov.

Nechajte nám kontakt

+421