class com.emeldi.eportal.view.portlets.openx.view.DisplayBannerView

Štartovacia sada TP-LINK TL-WPA4220 Biela

Dočasne nedostupný
Mrzí nás to, ale Štartovacia sada TP-LINK TL-WPA4220 Biela nie je aktuálne dostupný.
Štartovacia sada TP-LINK TL-WPA4220 rozšíri vaše internetové pripojenie do každej miestnosti domu pomocou existujúcej elektrickej siete. TL-WPA4220 je vybavený tlačidlom klonovanie Wi-Fi pre veľké rozšírenie dosahu, čo znamená, že môže automaticky skopírovať identifikátor SSID a heslo vášho smerovača. Týmto spôsobom adaptér TL-WPA4220 zjednodušuje konfiguráciu Wi-Fi a umožňuje bezproblémový roaming v rámci domácej siete.

Veľké rozšírenie dosahu jedným dotykom
Vďaka tlačidlu pre klonovanie Wi-Fi pre veľké rozšírenie dosahu môže adaptér TL-WPA4220 automaticky skopírovať názov bezdrôtovej siete (SSID) a heslo vášho smerovača stlačením tlačidla. Po stlačení tohto tlačidla môžete umiestniť adaptér powerline kamkoľvek, kde budete chcieť využívať káblové alebo bezdrôtové pripojenie a užívať si bezproblémový prístup k sieti v celej vašej domácnosti alebo kancelárii.

Až 500 Mbit/s - ideálny pre streamovanie HD videa
S pokročilou technológiou HomePlug AV adaptér TL-WPA4220 poskytuje užívateľom stabilný a vysokorýchlostný prenos dát rýchlosťou až 500 Mbit/s na vzdialenosť až 300 metrov. Je skvelou voľbou pre kompletné domáce riešenie určené pre pripojenie všetkých sieťovo kompatibilných zariadení - od počítačov a herných konzol až po set-top boxy pre IPTV, tlačiarne a pevné disky NAS.

Rozšírte pokrytie WiFi do každej izby
Vďaka rýchlosti bezdrôtového pripojenia až 300 Mbit/s môžete bez ťažkostí rozšíriť svoju dátovú sieť prostredníctvom existujúcej elektrickej siete a vysielať do ďalších častí domácnosti či kancelárie bezdrôtový signál, ktorý môžu zdieľať všetky vaše Wi-Fi zariadenia.

Plug and Play
Počas niekoľkých minút môžete pomocou sieťových adaptérov TP-LINK vytvoriť bezproblémovú sieť powerline. Stačí sa pripojiť a hrať. Tlačidlá párovania na adaptéroch možno použiť aj pre zabezpečenie alebo správu niekoľkých adaptérov powerline vo vašej domácej sieti powerline.

1. Zapojte jeden adaptér s internetovým pripojením do elektrickej zásuvky. 2. Pripojte ďalšie adaptéry k počítaču, notebooku, internetové televíziu alebo iným sieťovým zariadeniam pomocou ethernetového kábla alebo siete Wi-Fi. A to je všetko!
Zariadenie
rozmery 94 × 54 × 40 mm
obsah balenia Powerline ethernet adaptér TL-WPA4220 a TL-PA4010, 2 m ethernetový kábel RJ45, inčtalačné CD, dokumenty

Kapsulový kávovar Nescafe Dolce Gusto Oblo Biely

Modrý O2 Paušál za 15 € mesačne a 2 € pri prevzatí

Zobraziť viac

Doogee Mix Lite Čierny

Modrý O2 Paušál za 17 € mesačne a 2 € pri prevzatí

Zobraziť viac

TP-Link Neffos X1 Dual Šedý

Modrý O2 Paušál za 17 € mesačne a 2 € pri prevzatí

Zobraziť viac

DualShock ovládač ku PS4 Modrý

Modrý O2 Paušál za 15 € mesačne a 2 € pri prevzatí

Zobraziť viac