Xiaomi Mi AIoT Router AX3600

Vysoko výkonný router Xiaomi Mi Alot AX3600 pracuje na bezdrôtovej sieti WiFi 6, podporuje pásma 2,4 GHz a 5 GHz, zvládne pripojenie až 248 zariadení naraz. Inovatívne technológie TWT, OFDMA či 8×8 MU-MIMO zaručia efektívny a rýchly prenos signálu. O stabilné pripojenie sa postará profesionálny 6-jadrový čip Qualcomm.

Xiaomi router pracuje na novej bezdrôtovej sieti WiFi 6 802.11ax. Podporuje pásma 2,4 GHz a 5 GHz. Pri oboch pásmach je maximálna teoretická prenosová rýchlosť až 2976 Mb/s. Inteligentná anténa AloT automaticky po pripojení do siete detekuje nové Xiaomi zariadenie. TWT technológia slúži na šetrenie spotreby energie.

Kompaktné rozmery routra dotvára 7 výkonných antén. Dve antény sú určené pre 2,4 GHz pásmo, jedna slúži pre AloT zariadenia a pre 5 GHz pásmo sa využívajú 4 antény. Až 6 vysoko – výkonných zosilňovačov sa postará o prenášanie veľkého signálu. Router môžete umiestniť do väčšieho domu či bytu, pretože si ľahko poradí s prenosom signálu aj cez hrubšie múry.

Veľmi stabilné pripojenie vám zaručí 6-jadrový IPQ8071A čip Qualcomm s frekvenciou 1 GHz, ktorý sa ukrýva vo vnútri routera. Disponuje operačnou pamäťou veľkosti 512 GB. Zvládne pripojenie až 248 zariadení naraz.

Smart technológia 8×8 MU-MIMO dokáže podporovať až 8 dátových tokov súčasne. Dosahuje sa účinný a zrýchlený prenos dát súčasne s 8 zariadeniami a to aj v preťažených oblastiach. Smart technológia 8×8 MU-MIMO dokáže podporovať až 8 dátových tokov súčasne. Dosahuje sa účinný a zrýchlený prenos dát súčasne s 8 zariadeniami a to aj v preťažených oblastiach.

Zariadenie
názov / model Xiaomi Mi AIoT Router AX3600
obsah balenia zariadenie, sieťový ethernet kábel, napájací EU adaptér, manuál
Platforma
počet jadier procesora 6
Pripojitelnosť
Wi-Fi WiFi 6 802.11ax, podporuje 2,4 GHz aj 5 GHz
Pamäť
vnútorná pamäť 512 MB

Zmena fakturačného profilu

Vaše vybrané telefónne číslo patrí pod iný fakturačný profil, pod ktorým ste prihlásený. Celkový bonus na zariadenie sa môže odlišovať.

Bonus na zariadenia

Výška bonusu je vypočítaná ako rozdiel mesačných platieb a bonusov na zariadenia, ktoré máte k dispozícii v rámci jednej faktúry.

Neviete sa rozhodnúť? Zavoláme Vám!

Nechajte nám číslo, zavoláme vám a pomôžeme s výberom.

+421

Kliknutím na tlačidlo "Zavolajte mi" súhlasím so spracovaním vyššie uvedených osobných údajov na marketingové účely a potvrdzujem, že mám viac ako 16 rokov.

Nechajte nám kontakt

+421


Kávovar Krups Dolce Gusto Infinissima

Kávovar Krups Dolce Gusto Infinissima Čierny

Zlatý za 32 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac

Čistička vzduchu Xiaomi Mi Air Purifier 3C

Čistička vzduchu Xiaomi Mi Air Purifier 3C

Zlatý za 32,5 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac

TV Box Strong Čierny

Set Top Box STRONG Čierny

Zlatý za 32 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac

Huawei Freebuds 4i Biele

Huawei Freebuds 4i Biele

Zlatý za 32 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac