Extra balík dát

Od 8. 9. 2018 nie je možná nová aktivácia služby Extra balík dát, ktorá bola dostupná k O2 Paušálom. Veľkosť dátového balíka odteraz závisí od toho, či využívate bonus na zariadenie.

divider

Zákazníci s platenou službou Extra balík dát za 3 € mesačne

Ak ste k dňu 7. 9. 2018 využívali Modrý O2 Paušál, Strieborný O2 Paušál 150 minút, Strieborný O2 Paušál s neobmedzenými volaniami alebo Diamantový O2 Paušál a mali ste aktívnu platenú službu Extra balík dát, môžete ju používať aj naďalej bez zmeny. V prípade, že sa rozhodnete zmeniť svoj program na iný, zmení sa vám dátový balík, prestanete využívať bonus na zariadenie, alebo začnete čerpať nový bonus na nové zariadenie, bude vám Extra balík dát automaticky deaktivovaný.

Koľko dát mám k platenej službe Extra balík dát?

O2 Paušál Modrý Strieborný
150 minút
Strieborný
neobmedzené
Diamantový
Základný objem dát 100 MB 500 MB 500 MB 15 GB
Zvýšený objem dát
so službou Extra balík dát
500 MB 1 GB 1 GB 20 GB
Mesačný poplatok
za Extra balík dát
3 € 3 € 3 € 3 €

Ak si prajete Extra balík dát za 3 € mesačne deaktivovať,
môžete tak urobiť v zákazníckej zóne Moje O2.

divider

Zákazníci so Zlatým
a Platinovým O2 Paušálom

Všetkým zákazníkom so Zlatým a Platinovým O2 Paušálom bola platená služba Extra balík dát dňa 8. 9. 2018 deaktivovaná, nakoľko im bol v tento deň bezplatne navýšený voľný objem dát v rámci ich programu.

sim
divider

Ak nevyužívate bonus na zariadenie

Ak nevyužívate bonus na zariadenie k O2 Paušálu alebo k O2 Dátam, automaticky vám aktivujeme vyšší dátovy balík. Ak bonus na zariadenie začnete využívať, dátový balík sa vám automaticky prepne na pôvodný objem prislúchajúci k vášmu programu.

A ak by vám náhodou dáta došli, ľahko si ich môžete navýšiť.