bubbles bubbles

Spríjemnite si chvíle doma s O2

Všetkým, ktorí ostávate pre preventívne opatrenia doma, chceme poďakovať. Pomáhate tak chrániť seba, aj svojich blízkych. A za to, že ste zodpovední, vám čas strávený doma spríjemníme. #somdoma

Povedzte mi viac
BENEFIT

Zostaň doma a získaj dáta

Zostať doma je zodpovedné. Aby to bolo aj zábavné, pripravili sme niekoľko zaujímavých výziev. Splň ktorúkoľvek z nich a za každú ti pošleme 10 GB dát. Alebo môžes splniť všetky výzvy a získať 40 GB.

Chcem výzvu
rýchlosť
BENEFIT

Vyššia rýchlosť O2 Internetu na doma aj po prečerpaní dát

Aby sme vám čas strávený doma uľahčili ešte viac, až do 31. 5. 2020 vám bezplatne navyšujeme rýchlosť O2 Internetu na doma na päťnásobok pôvodnej rýchlosti po prečerpaní dát. Najbližší mesiac tak môžete, napríklad, aj pracovať alebo surfovať na internete s rýchlosťou až 10 Mbps po prečerpaní objemu dát.

Viac informácií o navýšení rýchlosti
rýchlosť
BENEFIT

Viac staníc v O2 TV

Až do 31.5. 2020 tiež do vašej O2 TV automaticky a bezplatne pridávame najsledovanejšie dokumentárne a filmové programy. Užite si Joj Cinema, Film+, Film Europe, CS Film, National Geographic, NatGeo Wild, Viasat Explore, Viasat History a Spektrum. Veríme, že vám aj tým spríjemnime chvíle strávene doma.

o2 tv
BENEFIT

Neobmedzené dáta na vybrané aplikácie v Smart Paušáloch

Aplikácie v Modrom, Striebornom a Zlatom O2 SMART Paušále môžete do 28. 6. 2020 využívať s neobmedzenými dátami. Na každú aplikáciu, ktorú ste si vybrali vo vašom paušále teda už nemáte 10 GB, ale až neobmedzené množstvo dát. Ponuka platí pre súčasných aj nových zákazníkov. Neobmedzené dáta na aplikácie vám aktivujeme automaticky.

Viac o neobmedzených dátach na aplikácie
hero-robots
INFORMÁCIE
vykricnik
INFORMÁCIE

Chráňte seba aj svoje zariadenia

Nedajte mikroorganizmom šancu. Dezinfikujte svoj telefón pomocou zariadenia PhoneSoap, používajte výkonný čistiaci roztok šetrný k monitorom, alebo si rovno zadovážte inteligentnú čističku vzduchu od Xiaomi. Okrem nich nájdete v našom eshope množstvo šikovných zariadení, ktoré vám uľahčia prácu z domu aj zábavu s deťmi.

Pozrieť ponuku
intro-image
POMÁHAME

Tancuj doma s Laci Strike-om

Premeňte vašu izbu či obývačku na profi tanečnú sálu s online tanečnými videami Laciho Strike-a a jeho crew. Či ste začínajúci tanečníci, alebo tí ostrieľanejší, každý si nájde inšpiráciu podľa obtiažnosti. Dokážeme Vám, že zostať doma je nielen zodpovedné, ale s tým správnym programom aj zábavné.

Začať tréning
intro-image
INFORMÁCIE

Užitočné čítanie na dlhé chvíle

Ostali ste pre preventívne opatrenia doma a hľadáte možnosti, ako plnohodnotne využiť svoj čas? Prečítajte si na O2 Sóda inšpiratívne články a praktické rady, ako zvládnuť toto obdobie čo najlepšie.

Prejsť na O2 Sóda
soda
POMÁHAME

Rozhýbte vaše deti doma

Tím O2 Športovej akadémie Mateja Tótha pre vás pripravil sériu cvičení, ktoré vám ukážu, že cvičiť doma sa dá aj zábavne. Zoberte decká a poďme na to.

Poďme cvičiť
intro-image
POMÁHAME

Podporili sme projekty digitálneho vzdelávania

Férová nadácia O2 podporila celkovou sumou až 60 000 EUR 16 projektov, ktoré žiakom a učiteľom ponúkajú možnosti a riešenia na efektívne online vzdelávanie.

Viac o O2 Digitálnej škole
intro-image