bubbles bubbles

Spríjemnite si chvíle doma s O2

Všetkým, ktorí ostávate pre preventívne opatrenia doma, chceme poďakovať. Pomáhate tak chrániť seba, aj svojich blízkych. A za to, že ste zodpovední, vám čas strávený doma spríjemníme. #somdoma

Povedzte mi viac
BENEFIT

Rozdali sme 644 180 GB dát

O2 Dobré dáta sa pre tento rok skončili. A my musíme zhodnotiť, že naozaj úspešne. 54 917 z vás sme rozdali viac ako 644180 GB dát

Ako to dopadlo?
rýchlosť
INFORMÁCIE
vykricnik
INFORMÁCIE

Chráňte seba aj svoje zariadenia

Nedajte mikroorganizmom šancu. Dezinfikujte svoj telefón pomocou zariadenia PhoneSoap, používajte výkonný čistiaci roztok šetrný k monitorom, alebo si rovno zadovážte inteligentnú čističku vzduchu od Xiaomi. Okrem nich nájdete v našom eshope množstvo šikovných zariadení, ktoré vám uľahčia prácu z domu aj zábavu s deťmi.

Pozrieť ponuku
intro-image
POMÁHAME

Tancuj doma s Laci Strike-om

Premeňte vašu izbu či obývačku na profi tanečnú sálu s online tanečnými videami Laciho Strike-a a jeho crew. Či ste začínajúci tanečníci, alebo tí ostrieľanejší, každý si nájde inšpiráciu podľa obtiažnosti. Dokážeme Vám, že zostať doma je nielen zodpovedné, ale s tým správnym programom aj zábavné.

Začať tréning
intro-image
INFORMÁCIE

Užitočné čítanie na dlhé chvíle

Ostali ste pre preventívne opatrenia doma a hľadáte možnosti, ako plnohodnotne využiť svoj čas? Prečítajte si na O2 Sóda inšpiratívne články a praktické rady, ako zvládnuť toto obdobie čo najlepšie.

Prejsť na O2 Sóda
soda
POMÁHAME

Rozhýbte vaše deti doma

Tím O2 Športovej akadémie Mateja Tótha pre vás pripravil sériu cvičení, ktoré vám ukážu, že cvičiť doma sa dá aj zábavne. Zoberte decká a poďme na to.

Poďme cvičiť
intro-image
POMÁHAME

Podporili sme projekty digitálneho vzdelávania

Férová nadácia O2 podporila celkovou sumou až 60 000 EUR 16 projektov, ktoré žiakom a učiteľom ponúkajú možnosti a riešenia na efektívne online vzdelávanie.

Viac o O2 Digitálnej škole
intro-image