global assets

support centre assets

Breadcrumb

CP - header - Faktúra

Faktúry, spotreba, kredit a dobíjanie

Všetko, čo potrebujete vedieť o vašej spotrebe, o dobíjaní kreditu, o faktúrach, ich platbe alebo o položkách, ktoré nájdete vo svojej faktúre.

Zverejňovač príspevkov - CP faktúra

Kde nájdete svoju faktúru

1. Moje O2

V Moje O2 nájdete všetky vaše faktúry bez ohľadu na to, akú formu doručovania faktúr ste si zvolili. Ak máte elektronickú faktúru, nájdete tu aj podrobné výpisy hovorov za posledných 18 mesiacov. Nová faktúra je pre vás v Moje O2 k dispozícii hneď po jej vystavení. Okrem faktúr nájdete v Moje O2 aj ostatné typy dokumentov (dobropis, ťarchopis).

2. E-mail

Ak máte nastavenú elektronickú faktúru, po vystavení vám ju odosielame e-mailom na vami zvolenú e-mailovú adresu. Posielanie faktúr e-mailom je bezplatné a viete si ho kedykoľvek nastaviť v Moje O2 v časti Fakturačné údaje.

2. Papierová faktúra poštou

Ak si prajete dostávať papierové faktúry, posielame vám ich na vami zvolenú adresu. Ak uprednostňujete papierovú faktúru, podrobný výpis hovorov je jej súčasťou a v Moje O2 máte výpisy za posledných 6 mesiacov.

Ak máte záujem, môžeme vás o vystavení faktúry informovať cez SMS. Stačí si v Moje O2 v časti Fakturačné údaje nastaviť telefónne číslo, na ktoré chcete dostávať notifikácie. Správa obsahuje aj informáciu o výške faktúry.

support centre divider

 

support centre contacts

rýchly formulár

Pomohla vám táto stránka?

Povedzte nám, prosím, prečo vám stránka nepomohla: