O2 Internet na doma a O2 TV

Ako si aktivovať O2 TV, nastaviť zariadenie a ďalšie užitočné rady pre plnohodnotné využívanie internetu a televízie od O2.

Späť

Za akých podmienok mi môžete nainštalovať O2 Internet na doma bez vŕtania?

Bez vŕtania vám nainštalujeme ktorýkoľvek O2 Internet na doma (Biely s vonkajšou anténou, Modrý, Strieborný, Zlatý, Platinový):

V byte – vonkajšiu anténu vám môžeme na požiadanie upevniť na parapetnú dosku, balkón alebo loggiu. Plochý kábel vedúci z antény dostaneme cez okno do vnútra bytu, kde postačí už len zapojiť elektrický kábel pre napájanie a následne zapojiť a nakonfigurovať modem a router.

V dome – anténu umiestňujeme štandardne na najvyššie položené miesto domu. Rovnako aj tu plochý kábel vedúci z antény dostaneme cez okno do vnútra domu, kde postačí už len zapojiť elektrický kábel pre napájanie následne a zapojiť a nakonfigurovať modem či router. Internet je potom možné rozšíriť po celom dome pomocou powerline adaptéra.

Možnosť nechať si nainštalovať O2 Internet na doma bez vŕtania majú všetci zákazníci v bytoch, ktoré majú parapetnú dosku, balkón či loggiu, na ktorú sa dá pripevniť vonkajšia anténa, a tiež zákazníci vo všetkých typoch rodinných domov.

Na to, aby takáto inštalácia prebehla úspešne je ideálne si vybrať čo najmenej používané okno alebo časť okna v domácnosti, teda také, ktoré často neotvárate. V blízkosti tohto okna by sa mala nachádzať elektrická zástrčka. V mieste inštalácie vonkajšej antény by zároveň mal byť dostatočný signál.

Biely O2 Internet na doma s vnútornou anténou si inštalujete sami, a to bez vŕtania, prostredníctvom samoinštalačného balíčka.


 
Pomohla vám táto stránka?

Povedzte nám, prosím, prečo vám stránka nepomohla: