Programy a telefóny

Zaujíma vás, ako funguje Bonus na zariadenie, Poukážka na zariadenie alebo Datahit alebo hľadáte informácie o programoch a balíčkoch?

Späť

Ako si aktivujem SIM kartu s dobíjaním kreditu?

Aktivujte si SIM kartu online

Aktiváciu vašej novej predplatenej karty rýchlo a jednoducho vybavíte online na stránke Aktivácia SIM karty vyplnením krátkeho formulára. K aktivácii budete okrem vašich osobných údajov a čísla SIM karty potrebovať aj Bezpečnostný kód, ktorý ste dostali poštou v zásielke so SIM kartou. V prípade, že Bezpečnostný kód nemáte, požiadajte o jeho zaslanie v Moje O2 (ak už u nás máte iné aktívne telefónne číslo), v O2 Predajni alebo na Zákazníckej linke 949.

Po zadaní všetkých potrebných údajov bude vaša SIM karta do pár minút aktívna. Informujeme vás o tom potvrdzujúcou SMS.

Využívajte výhody zákazníckej zóny a mobilnej aplikácie Moje O2

Po aktivácii SIM karty môžete plnohodnotne využívať aj zákaznícku zónu Moje O2 alebo mobilnú aplikáciu Moje O2. Prihlásiť sa do nich viete buď prostredníctvom vášho telefónneho čísla a jednorazového overovacieho kódu zo SMS alebo loginom a heslom, ktoré si môžete vytvoriť pri registrácii do Moje O2.

V Moje O2 si potom môžete kredit jednoducho dobiť, sledovať aktuálnu výšku kreditu, históriu dobíjania, nájdete tu daňové doklady za dobíjanie alebo si môžete nastavovať balíčky a služby k svojmu programu.


 
Pomohla vám táto stránka?

Povedzte nám, prosím, prečo vám stránka nepomohla: