Programy a telefóny

Zaujíma vás, ako funguje Bonus na zariadenie, Poukážka na zariadenie alebo Datahit alebo hľadáte informácie o programoch a balíčkoch?

Späť

Sú O2 programy naozaj bez viazanosti?

Našich zákazníkov neviažeme pri žiadnom programe z našej ponuky. Všetky programy v ponuke O2 sú naozaj bez viazanosti. Pri platbe na faktúru podpisujete jedine zmluvu o pripojení, ale tá vás neviaže využívať naše služby. Môžete voľne prechádzať medzi jednotlivými O2 Paušálmi. Rovnako môžete kedykoľvek prejsť na iný program O2, alebo O2 Paušál zrušiť, pričom nebude uplatňovaný žiaden poplatok ani pokuta. Ak sa O2 Paušál rozhodnete zrušiť, doplatíte iba nevyčerpaný bonus na telefón.

Zostávajúcu sumu pre platbu za zariadenie si viete zistiť v Moje O2, v časti Prehľad čísel. Stačí sa prihlásiť so svojim O2 číslom.

Viazanosť neexistuje ani pre využívané balíčky. Extra balíčky po ich aktivácii využívate aktuálne fakturačné obdobie alebo 30 dní od aktivácie. Ak si balíček deaktivuješte, automatické obnovenie balíčka do ďalšieho fakturačného obdobia alebo na ďalších 30 dní sa zastaví.

Ani s O2 Fér sa nemusíte viazať, napriek tomu môžete získať telefón za super cenu. Radi vám ponúkneme telefón s cenou rozdelenou na 24 mesačných platieb alebo si ho môžete zakúpiť za plnú cenu. Samozrejme, v oboch prípadoch môžete využívať všetky výhody a atraktívne ceny O2 Fér, a to bez viazanosti.

Viazanosť nemá ani služba O2 Internet na doma. V prípade, že už nechcete využívať O2 Internet na doma, môžete ju zrušiť v ktorejkoľvek O2 predajni. Ak vám ešte ostali neuhradené mesačné platby za zariadenie, budú vám doúčtované v nasledujúcej faktúre za službu.

Podobne je to aj s O2 eKasou. Pri objednávke riešenia eKasa dostávate aj zariadenie, za ktoré platíte 5 é mesačne po dobu 24 mesiacov. Po 24 mesiacoch je zariadenie vaše. Ak zrušíte službu skôr ako uplynie 24 mesiacov, doplácate len zvyšnú hodnotu zariadenia.

Pri zrušení programu od O2 nebude uplatňovaný žiaden poplatok ani pokuta za zmenu, resp. zrušenie.

Potrebujete vedieť viac o programoch O2? Radi vám pomôžeme cez Online chat.


 
Pomohla vám táto stránka?

Povedzte nám, prosím, prečo vám stránka nepomohla: