Breadcrumb

SC Global Assets

SC assets

CP Roaming Header

Roaming a volania do zahraničia

Zaujíma vás,ako si nastaviť telefón, alebo aký program si vybrať, aby ste mohli plnohodnotne a výhodne volať a dátovať aj v zahraničí?

Zverejňovač príspevkov

Prišla vám SMS o dosiahnutí limitu 50 € v roamingu?

Na každom telefónnom čísle máte automaticky aktívnu službu Roaming Datalimit. Ak v zahraničí používaním dátových služieb prečerpáte 40 €, budeme vás o tom informovať prvou SMS. Ak vaša spotreba za dátové služby dosiahne 50 €, dátové služby vám pozastavíme z dôvodu ochrany pred vysokou spotrebou. O pozastavení vás budeme informovať cez SMS.

Ak máte záujem internet využívať v zahraničí aj naďalej, blokovanie môžete zrušiť v nastaveniach Balíčkov a služieb v Moje O2. Ďalej vás upozorníme pri dosiahnutí 90 € a keď prečerpáte 120 €, dátové služby vám opäť pozastavíme a budeme vás o tom informovať cez SMS. Ak si budete želať v používaní dátových služieb pokračovať, blokovanie dátových prenosov si môžete zrušiť v Moje O2. Pred vysokou spotrebou vás aj potom ochráni limit 300 €. Pokračovať v dátovaní však v prípade záujmu môžete, ale v záujme ochrany pred neočakávanou spotrebou úplne pozastavíme dátové prenosy pri úrovni 1000 €.

Prečítajte si kompletné informácie o roamingu a volaniach do zahraničia.

CP Roaming Recommend

Rýchly formulár

Pomohla vám táto stránka?

Povedzte nám, prosím, prečo vám stránka nepomohla: