Roaming a volania do zahraničia

Zaujíma vás,ako si nastaviť telefón, alebo aký program si vybrať, aby ste mohli plnohodnotne a výhodne volať a dátovať aj v zahraničí?

Späť

Prišla Vám SMS o dosiahnutí limitu 50 € v roamingu?

Na každom telefónnom čísle máte automaticky aktívnu službu Roaming Datalimit. Ak v zahraničí používaním dátových služieb prečerpáte 40 €, budeme Vás o tom informovať prvou SMS. Ak Vaša spotreba za dátové služby dosiahne 50 €, dátové služby vám pozastavíme z dôvodu ochrany pred vysokou spotrebou. O pozastavení vás budeme informovať cez SMS.

Ak máte záujem internet využívať v zahraničí aj naďalej, blokovanie môžete zrušiť v nastaveniach Balíčkov a služieb v Moje O2. Ďalej vás upozorníme pri dosiahnutí limitu 300 €. Pokračovať v dátovaní však v príprade záujmu môžete, ale v záujme ochrany pred neočakávanou spotrebou úplne pozastavíme dátové prenosy pri úrovni 1000 €.

Prečítajte si detailné infromácie o fungovaní služby Roaming Datalimit.

Tip: Ak sa nachádzate v krajine, ktorá patrí do zóny 2, odporúčame Vám aktiváciu služby O2 Svetový roaming, ktorá Vám zvýhodní využívanie služieb v krajinách mimo EU. Zoznam krajín, kde môžete službu využívať, ako aj postup aktivácie nájdete na našej stránke O2 Svetový roaming.


Pomohla vám táto stránka?

Povedzte nám, prosím, prečo vám stránka nepomohla: