bubbles

Pomôžme spolu Ukrajine

Robíme, čo vieme, aby sme pomohli, pretože pomoc a spolupatričnosť nepozná hranice. Chceme, aby mohli byť ľudia na Ukrajine v spojení so svojimi blízkymi, a zároveň pomáhame v organizovaní zbierok a ľudí, ktorí tiež hľadajú spôsoby, ako pomôcť.

Перейти на українську версію (ukrajinská verzia)
POMÁHAME

Pomáhame dovolať sa tým, s ktorými sa potrebujete spojiť

Preto od 25. 2. 2022 dočasne do 16. 5. 2022 zaraďujeme Ukrajinu do Zóny 1, čo pre zákazníkov O2 a zákazníkov Radosti znamená, že do sietí ukrajinských operátorov môžu telefonovať a posielať SMS správy za ceny ako na Slovensku.
Rovnako zákazníci, ktorí sa nachádzajú na Ukrajine a využívajú roaming od O2 alebo Radosť, môžu volať, posielať správy a využívať dáta, ako keby sa nachádzali na území krajín EÚ.

POMÁHAME
POMÁHAME
POMÁHAME

O2 Športová akadémia Mateja Tótha pre ukrajinské deti bezplatne

Aj Akadémia sa rozhodla pomôcť v tom, čo vie robiť najlepšie: v športovaní. Všetkým deťom z Ukrajiny, ktoré sa rozhodnú navštevovať O2 Športovú akadémiu Mateja Tótha na ktorejkoľvek z viac ako 120 materských a základných škôl, to umožní bezplatne.

Stačí, ak napíšete na info@akademiamatejatotha.sk. Dúfame, že vďaka pohybu dokážeme deťom vyčariť úsmev na tvári, aby tak aspoň na chvíľu mohli zabudnúť na hrôzy, ktoré sa odohrávajú v ich rodnej krajine.

Táto možnosť platí konca tohto školského roka, alebo do naplnenia kapacít v jednotlivých tréningových skupinách.

ZBIERKA

MAGNA – Liečime na Ukrajine

MAGNA pôsobí na Ukrajine od roku 2019 a v oblasti Luhanska a Donecka poskytuje zdravotnú starostlivosť. Sú pripravení podporu a rozsah pomoci okamžite rozšíriť a pomôcť deťom a ich rodinám v núdzi.

Aj vy môžete pomôcť. Pošlite SMS v tvare MAGNA na číslo 836. Vašich 10 € smeruje v 100 % výške na pomoc pre Ukrajinu.

Viac informácií o zbierke
intro-image
ZBIERKA

Človek v ohrození

Organizácia Človek v ohrození pomáha obetiam ozbrojeného konfliktu a ľuďom, ktorí pre vojnu opúšťajú svoje domovy. Zabezpečujú pitnú vodu a jedlo, psychosociálnu podporu, bezpečné ubytovanie a pokrývajú ďalšie vzniknuté humanitárne potreby.

Pripojiť sa môžete aj vy zaslaním prázdnej SMS na číslo 837, čo predstavuje jednorazový dar v hodnote 5 €.

Viac informácií o zbierke
intro-image
ZBIERKA

Pomôžte Ukrajine s Post Bellum

Občianske združenie Post Bellum posiela na Ukrajinu špeciálne ochranné a zdravotnícke vybavenie pre tých, ktorí sa bránia.

Post Bellum (v preklade “Po vojne”) sa venuje dokumentovaniu spomienok ľudí, ktorí zažili totalitné režimy v našom regióne. S ich príbehmi ďalej pracujú vo vzdelávacích programoch na školách, pri príprave putovných výstav, či pripomínaním si dôležitých výročí.

Viac informácií o pomoci
intro-image
INFORMÁCIA

TV Ukraina24 v ponuke O2 TV

Aby ste mali informácie z prvej ruky, do zoznamu TV staníc v O2 TV sme zaradili spravodajskú televíziu Ukraina24. Televíziu nájdete na pozícii 43.

Viac o O2 TV
intro-image