Aplikácia HBO GO

S HBO GO získate neobmedzený prístup ku všetkým obľúbeným seriálom z produkcie HBO (aj v slovenčine a češtine) a tiež ku skvelým filmom, dokumentom a programom pre deti. To všetko na ľubovoľných 5 zariadeniach - či už na smartfóne, v tablete, na počítači, alebo na TV.

Aplikáciu si môžete aktivovať za 5,99 € mesačne k ľubovoľnému programu s platbou na faktúru.

Ak využívate O2 SMART paušál môžete získať bezplatne plný prístup k predplatenému obsahu HBO GO na neobmedzené obdobie. Zistiť viac o HBO GO k O2 SMART Paušálom.

Čo je HBO GO?

  Tie najväčšie seriálové a filmové trháky
  Viac ako 6 200 častí seriálov – českých i zahraničných
  800 filmov, dokumentov a detských relácií
  Bonusové programy k originálnej produkcii HBO
  HBO GO môžete sledovať kdekoľvek a kedykoľvek a na ľubovoľných piatich zariadeniach
Postup pri aktivácií
 1. Aktivujte si aplikáciu HBO GO v Moje O2 alebo zašlite SMS na číslo 99222 v tvare HBOGO A
 2. Stiahnite si aplikáciu z Google Play alebo App Store.
 3. V e-maili alebo SMS, ktoré ste dostali po aktivácii, nájdete tlačidlo Aktivovať predplatné alebo odkaz, ktoré vás presmerujú na stránku partnera, kde dokončíte registráciu.
 4. Na stránke partnera zadáte svoj e-mail, meno a heslo, ktorým sa budete prihlasovať. Ak už máte iné konto HBO GO, musíte pri aktivácii použiť inú emailovú adresu. Ak ste už mali konto HBO GO v rámci O2 SMART Paušálu, použite svoje pôvodné prihlasovacie údaje – tým pádom nie je potrebné pokračovať v aktivácii, stačí sa len prihlásiť.
Alternatívny postup aktivácie

  Ak vám vyššie uvedený spôsob aktivácie nevyhovuje, postupujte podľa týchto krokov:

 1. Prejdite na stránku partnera www.hbogo.sk.
 2. Prejdite do sekcie Registrácia.
 3. Zvoľte možnosť Prihlásenie cez operátora.
 4. Vyberte operátora O2 SK.
 5. Zadajte svoj aktivačný kód, e-mail, meno a heslo, pod ktorým sa budete prihlasovať. Aktivačný kód nájdete v e-maile, ktorý sme vám zaslali, alebo detaile aplikácie v Moje O2. Ak už máte iné konto HBO GO, musíte pri aktivácii použiť inú emailovú adresu. Ak ste už mali konto HBO GO v rámci O2 SMART Paušálu, použite svoje pôvodné prihlasovacie údaje – tým pádom nie je potrebné pokračovať v aktivácii, stačí sa len prihlásiť.

Hotovo. Teraz môžete sledovať svoje obľúbené seriály z produkcie HBO aj veľa ďalších skvelých filmov, dokumentov a mnoho iného. Prihlásiť sa môžete až na 5 ľubovoľných zariadeniach – či už na smartfóne, v tablete, na počítači, alebo v smart TV.

 

Najčastejšie otázky

Pomohla vám táto stránka?

Povedzte nám, prosím, prečo vám stránka nepomohla: