page assets

global assets

content

Aplikácia Aktuality.sk

Bežné predplatné
3,99 € mesačne
S O2 SMART Paušálom
v cene paušálu

Podporte nezávislé slovenské spravodajstvo a žurnalistiku a staňte sa členom komunity, ktorá bojuje proti nespravodlivosti, korupcii a klientelizmu. Pridaním služby Aktuality.sk k vášmu O2 SMART Paušálu získate prístup k bonusovému obsahu a možnosť zapájať sa do diskusií. Predplatné Aktuality Navyše môžete využiť na webe Aktuality.sk a Živé.sk.

Čo je predplatné Aktuality Navyše?

  Neobmedzený prístup ku všetkým článkom
  Web takmer bez reklám
  Možnosť diskutovať
  Podpora nezávislej žurnalistiky

Predplatné Aktuality Navyše je možné využiť len na webe Aktuality.sk a Živé.sk. Pre všetky aktuality na dosah ruky odporúčame nainštalovať si aplikáciu Aktuality.sk. Dáta spotrebované touto aplikáciou sa vám nebudú odpočítavať z vášho základného balíka dát, ale z 10 GB, ktoré máte k dispozícii pre túto aplikáciu každý mesiac.

Ak však máte náš paušál s neobmedzenými dátami, spotrebou sa už nemusíte zaoberať.

Postup pri aktivácii
  1. Vyberte si aplikáciu Aktuality.sk k vášmu O2 SMART Paušálu.
  2. V Moje O2 alebo v e-maile, ktorý ste dostali pri vybraní aplikácie, nájdete tlačidlo Aktivovať predplatné, ktoré vás presmeruje na stránku partnera.
  3. Ak ste prihlásený/á na Aktuality.sk, predplatné sa vám aktivuje automaticky. Ak prihlásený/á nie ste, prihláste sa s jednou z možností:
    • so svojím kontom Aktuality.sk, ak ho už máte vytvorené,
    • vytvorte si nové konto, ak ste nový používateľ,
    • alebo sa prihláste pomocou svojho Azet konta, facebookového alebo Google konta. Túto možnosť môžete využiť pri prvom prihlásení alebo ak ste si konto Aktuality.sk v minulosti už vytvorili.
  4. Predplatné Aktuality Navyše je možné využiť len na webe Aktuality.sk. Pre všetky aktuality na dosah ruky odporúčame nainštalovať si aplikáciu Aktuality.sk z Google Play alebo App Store.

Hotovo. Teraz si môžete užívať neobmedzený prístup k webovému obsahu Aktuality.sk.

 

Najčastejšie otázky