Aplikácia Aktuality.sk

Bežné predplatné
3,60 € mesačne
S O2 SMART Paušálom
v cene paušálu

Podporte nezávislé slovenské spravodajstvo a žurnalistiku a staňte sa členom komunity, ktorá bojuje proti nespravodlivosti, korupcii a klientelizmu. Pridaním služby Aktuality.sk k vášmu O2 SMART Paušálu získate prístup k exkluzívnemu obsahu a možnosť zapájať sa do diskusií. Predplatné Aktuality PLUS môžete využiť na webe aktuality.sk.

Čo je predplatné Aktuality PLUS?

  Neblokovaný obsah
  Aktuality.sk takmer bez reklám
  Zľavy na knihy a ďalšie produkty v e-shope Aktuality.sk
  Prístup k exkluzívnemu obsahu
  Možnosť prispievať do diskusií
  Podpora nezávislej žurnalistiky

Predplatné Aktuality PLUS je možné využiť len na webe aktuality.sk. Pre všetky aktuality na dosah ruky odporúčame nainštalovať si aplikáciu Aktuality.sk. Dáta spotrebované touto aplikáciou sa vám nebudú odpočítavať z vášho základného balíka dát, ale z 10 GB, ktoré máte k dispozícii pre túto aplikáciu každý mesiac.

Ak však máte náš paušál s neobmedzenými dátami, spotrebou sa už nemusíte zaoberať.

Postup pri aktivácii
  1. Vyberte si aplikáciu Aktuality.sk k vášmu O2 SMART Paušálu.
  2. V Moje O2 alebo v e-maile, ktorý ste dostali pri vybraní aplikácie, nájdete tlačidlo Aktivovať predplatné, ktoré vás presmeruje na stránku partnera.
  3. Ak ste prihlásený/á na Aktuality.sk, predplatné sa vám aktivuje automaticky. Ak prihlásený/á nie ste, prihláste sa s jednou z možností:
    • so svojím kontom Aktuality.sk, ak ho už máte vytvorené,
    • vytvorte si nové konto, ak ste nový používateľ,
    • alebo sa prihláste pomocou svojho Azet konta, facebookového alebo Google konta. Túto možnosť môžete využiť pri prvom prihlásení alebo ak ste si konto Aktuality.sk v minulosti už vytvorili.
  4. Predplatné Aktuality PLUS je možné využiť len na webe aktuality.sk. Pre všetky aktuality na dosah ruky odporúčame nainštalovať si aplikáciu Aktuality.sk z Google Play alebo App Store.

Hotovo. Teraz si môžete užívať neobmedzený prístup k webovému obsahu Aktuality.sk.

 

Najčastejšie otázky