HBO GO v cene O2 SMART Paušálu

Bežné predplatné
5,99 € mesačne
S O2 SMART Paušálom
v cene paušálu

HBO GO je jedna z desiatich aplikácií s prémiovým obsahom, za ktoré s O2 SMART Paušálmi neplatíte nič navyše. Pridaním tejto aplikácie do vášho O2 SMART Paušálu získate bezplatne plný prístup k filmom a seriálom na HBO GO a ušetríte tak 5,99 € každý mesiac.

Čo je HBO GO?

  Tie najväčšie seriálové a filmové trháky
  Viac ako 6 200 častí seriálov – českých i zahraničných
  800 filmov, dokumentov a detských relácií
  Bonusové programy k originálnej produkcii HBO
  HBO GO môžete sledovať kdekoľvek a kedykoľvek a na ľubovoľných piatich zariadeniach

V rámci paušálu máte k dispozícii aj 10 GB dát navyše len pre túto aplikáciu, a tak si jej obsah môžete užívať aj mimo Wi-Fi pripojenia.

Postup pri aktivácií
 1. Vyberte si aplikáciu HBO GO k vášmu O2 SMART Paušálu.
 2. Stiahnite si aplikáciu z Google Play alebo App Store.
 3. V Moje O2 alebo v e-maile, ktorý ste dostali pri vybraní aplikácie, nájdete tlačidlo Aktivovať predplatné, ktoré vás presmeruje na stránku partnera.
 4. Na stránke partnera zadáte svoj e-mail, meno a heslo, ktorým sa budete prihlasovať. Ak už máte iné konto HBO GO, musíte pri aktivácii použiť inú emailovú adresu. Ak ste už mali konto HBO GO v rámci O2 SMART Paušálu, použite svoje pôvodné prihlasovacie údaje – tým pádom nie je potrebné pokračovať v aktivácii, stačí sa len prihlásiť.
Alternatívny postup aktivácie

  Ak vám vyššie uvedený spôsob aktivácie nevyhovuje, postupujte podľa týchto krokov:

 1. Prejdite na stránku partnera www.hbogo.sk.
 2. Prejdite do sekcie Registrácia.
 3. Zvoľte možnosť Prihlásenie cez operátora.
 4. Vyberte operátora O2 SK.
 5. Zadajte svoj aktivačný kód, e-mail, meno a heslo, pod ktorým sa budete prihlasovať. Aktivačný kód nájdete v e-maile, ktorý sme vám zaslali, alebo detaile aplikácie v Moje O2. Ak už máte iné konto HBO GO, musíte pri aktivácii použiť inú emailovú adresu. Ak ste už mali konto HBO GO v rámci O2 SMART Paušálu, použite svoje pôvodné prihlasovacie údaje – tým pádom nie je potrebné pokračovať v aktivácii, stačí sa len prihlásiť.

Hotovo. Teraz môžete sledovať svoje obľúbené seriály z produkcie HBO aj veľa ďalších skvelých filmov, dokumentov a mnoho iného. Prihlásiť sa môžete až na 5 ľubovoľných zariadeniach – či už na smartfóne, v tablete, na počítači, alebo v smart TV.

Ako si aktivovať predplatné?

 

Najčastejšie otázky