global assets

page assets

Breadcrumb

content

Aplikácia .týždeň

Bežné predplatné
4,90 € mesačne
S O2 SMART Paušálom
v cene paušálu

.týždeň je slovenský politicko-spoločenský týždenník, ktorý slobodne a nezávisle informuje o najdôležitejších udalostiach, ktoré hýbu spoločnosťou. Získajte prístup nielen k aktuálnemu obsahu, ale aj ku všetkým predchádzajúcim vydaniam časopisu .týždeň. Pridaním aplikácie do vášho O2 SMART Paušálu získate plný prístup k predplatenému obsahu. Prístup je platný v aplikácii aj na webe .týždeň.sk. .

Čo získate s predplatným .týždeň?

  Všetky články, videá a filmy na týždeň.sk
  Časopis v iOS a Android aplikácii
  Aktuálne vydanie časopisu na tyzden.sk
  Archív časopisu na tyzden.sk

Dáta spotrebované touto aplikáciou sa vám nebudú odpočítavať z vášho základného balíka dát, ale z 10 GB, ktoré máte k dispozícii pre túto aplikáciu každý mesiac.

Ak však máte náš paušál s neobmedzenými dátami, spotrebou sa už nemusíte zaoberať.

Postup pri aktivácii
  1. Vyberte si aplikáciu .týždeň k vášmu O2 SMART Paušálu.
  2. V Moje O2 alebo v e-maile, ktorý ste dostali pri vybraní aplikácie, nájdete tlačidlo Aktivovať predplatné, ktoré vás presmeruje na stránku partnera. V prípade potreby použite váš aktivačný kód.
  3. Ak ste prihlásený/á na .týždeň , predplatné sa vám aktivuje automaticky. Ak prihlásený/á nie ste, prihláste sa s jednou z možností:
    • so svojím kontom .týždeň.sk, ak ho už máte vytvorené,
    • vytvorte si nové konto, ak ste nový používateľ.
  4. Stiahnite si aplikáciu z Google Play alebo App Store.

Hotovo. Teraz si môžete užívať neobmedzený prístup k obsahu .týždeň.sk na webe alebo v aplikácii, v ktorej sa prihláste s rovnakými prihlasovacími údajmi, aké ste zadali na .týždeň.sk.

 

Najčastejšie otázky