VOYO

Bežné predplatné
5,99 € mesačne
S O2 SMART Paušálom
v cene paušálu

VOYO predplatné vám prináša hodiny zábavy pre celú rodinu. K dispozícii máte nielen veľké slovenské a české klasiky, ale aj seriály a filmy z celého sveta. Výhodou je, že na VOYO si viete váš obľúbený program pozrieť skôr než v televízii. Pridaním tejto aplikácie do vášho O2 SMART Paušálu získate plný prístup k predplatenému obsahu. Prístup je platný v aplikácii a na webe voyo.markiza.sk. .

Čo vám ponúka predplatné VOYO?

  Viac ako 1 200 filmov a seriálov od českej klasiky po hollywoodske trháky
  Možnosť súčasne sledovať na dvoch zariadeniach
  Seriály k dispozícii skôr ako v televízii
  Živé vysielanie kanálov TV Markíza vrátane prémiových kanálov Nova Sport 1 a 2

Dáta spotrebované touto aplikáciou sa vám nebudú odpočítavať z vášho základného balíka dát, ale z 10 GB, ktoré máte k dispozícii pre túto aplikáciu každý mesiac.

Ak však máte náš paušál s neobmedzenými dátami, spotrebou sa už nemusíte zaoberať.

Postup pri aktivácii
  1. Vyberte si aplikáciu VOYO k vášmu O2 SMART Paušálu.
  2. V Moje O2 alebo v e-maile, ktorý ste dostali po vybratí aplikácie, nájdete tlačidlo Aktivovať predplatné, ktoré vás presmeruje na stránku partnera. V prípade potreby použite váš aktivačný kód.
  3. Ak ste nový používateľ, pokračujte registráciou a vytvorením nového účtu VOYO.
    • V prípade, že na svojom VOYO účte už máte aktívne predplatné, je potrebné počkať do skončenia platnosti aktuálneho predplatného a následne si môžete aktivovať predplatné cez O2 alebo zadajte iný e-mail na novú registráciu účtu.
  4. Stiahnite si aplikáciu VOYO z Google Play alebo App Store.

Hotovo. Teraz si môžete užívať neobmedzený prístup k obsahu VOYO na webe, v aplikácii či vo svojej smart TV, v ktorých sa prihlásite s rovnakými prihlasovacími údajmi, aké ste zadali na VOYO.sk.

 

Najčastejšie otázky