Výhercovia súťaže "Vyhrajte s O2 eKasou marketingovú podporu pre váš biznis v hodnote 120 eur"
- Marek Sádovský, Trávnica
- Stanislav Scholtz, Rimavská Sobota
- Michal Valenta, Koválovec
- Andrej Gíreth, Príbovce
- Marián Chromý, Košice - mestská časť Juh
- Ján Čikala, Vranov nad Topľou
- Klára Dudášová, Bratislava-Petržalka
- Šimon Vranka, Solčany
- Jakub Kuchár, Košice - mestská časť Sever
- Ján Stachura, Piešťany
- Juraj Bakács, Nitra
- Milota Balážová, Veľké Leváre
- Michaela Vydrová, Levice
- Jozef Baričič, Viničné
- Dana Kešeľová, Pavlovce nad Uhom
- Milan Rusnák, Gerlachov
- Roman Janda, Bratislava-Petržalka
- Mária Melišková, Sládkovičovo
- René Slezák, Smižany
- Peter Zima, Bratislava - Ružinov
- Radoslav Hrušovský, Žiar nad Hronom
- Júlia Bédiová, Banská Štiavnica
- Bibiána Starečková, Sereď
- Pavol Mazúr, Sekule
- Nikoleta Ciróková Kovanová, Mojmírovce
- Ingrid Kubovčíková, Brusno
- Lucia Gebora, Krupina
- Dáša Kuchárska, Sokoľ
- Lucia Hertelová, Nové Zámky
- Alena Vlačuhová, Bratislava - mestská časť Vrakuňa
- Boris Bajnok, Bratislava - Nové Mesto
- Peter Sloboda, Most pri Bratislave
- Gábor Sztranyovszky, Zlaté Klasy
- Juraj Surňák, Košice-Myslava
- Stanislav Dvorščák, Bratislava
- Jozef Ďureje, Lehota pod Vtáčnikom
- Zdena Krasňanská, Senec
- Mária Bognárová, Svätý Peter
- Martin Škrabák, Banka
- Roman Dorušinec, Kolárovice
- Irena Gajdošová, Hurbanovo
- Pavol Mekota, Bratislava
- Miroslav Tomiskin, Levoča
- Michaela Beňová, Zvolen
- Petra Rusnáková, Bratislava-Vrakuňa
- Monika Mališová, Žiar nad Hronom
- Martina Pracková, Košice- Barca
- Monika Szászová, Malá Mača
- Petra Ujváryová, Prievidza
- Gejza Turták, Michalovce
- Lucia Csomorová, Bratislava-Petržalka
- Lucia Slivová, Piešťany
- Andrea Kristianová, Svätý Jur
- Zuzana Smutná, Zvolen
- Peter Sliva, Trnava
- Veronika Belobradová, Beluša
- Pavol Beliš, Bratislava
- Gabriel Kiss, Komárno
- Alexander Nemčok, Bratislava
- Marián Varchol, Vranov nad Topľou
- Andrea Janeková, Bratislava - mestská časť Petržalka
- Martin Bojko, Čadca
- Vladimír Podlipa, Pečovská Nová Ves
- Pavol Burčák, Košice-Dargovských hrdinov
- Ivo Guman, Bardejov
- Zuzana Horňáková, Čechynce
- Peter Petrička, Bratislava
- Roman Števček, Podtureň
- Zora Fox, Ďurďošík
- Martin Surňák, Bratislava - mestská časť Petržalka
- Peter Lejko, Ružomberok
- Jaroslav Kvasnica, Bolešov
- Peter Szabó, Tôň
- Viktor Štefek, Láb
- František Klema, Košice-Západ
- Slavka Zakuťanská, Prešov
- Valentína Sedláková, Bratislava - mestská časť Ružinov
- Katarína Mäčková, Žiar nad Hronom
- Pavol Hatala, Handlová
- Radoslav Uhrák, Pezinok
- Patrik Šuster, Žakovce
- Jaroslav Murga, Malá Lodina
- Radka Oláhová, Zlatno
- Adriana Višňanská, Pavlovce
- Zuzana Macková, Krušovce-Dolné Chlebany
- Kristián Mouhaou, Bratislava
- Marián Kliman, Bzenica
- Oľga Rumlerová, Stupava
- Karol Hrivnák, Hlohovec
- Tatiana Olejníková, Šarišské Michaľany
- Miloslav Findra, Detva
- Michal Kysela, Teplička nad Váhom
- Martin Ferencík, Šenkvice
- Viktória Kulichová, Košice - mestská časť Nad jazerom
- Michal Ondrík, Pezinok
- Samuel Šmahel, Bratislava-Petržalka
- Lenka Klinovská, Klin
- Beáta Mikulová, Skalica
- Andrea Bendová, Bratislava
- Alena Kabzanová, Liptovský Ondrej