Výhercovia súťaže „Vyhrajte s O2 Voľnosťou praktický repráčik"
- Zuzana Anderkova, Presov
- Juraj Lukačko, Poprad
- Lenka Maďarová, Plevník-Drienové
- Jozef Tóth, Hnúšťa
- Rastislav Lehocký, Trenčín - Zlatovce
- Miroslav Turza, Dunajská Lužná
- Milena Serenčiová, Michalovce
- Mgr. Gabriela Klinovská, Dohňany
- Alena Podušková, Hriňová
- Milan Zaleha, Stropkov
- Ludovit Danics, Rúbaň
- Matúš Sivačko, Prešov
- Michal Záň, Dolný Kubín
- Marek Smierčiak, Liptovský Mikuláš
- Veronika Lakatošová, Gbelce
- Jozef Čorba, Košice - Západ
- Michal Renczés, Dunajská Streda
- Peter Bajzát, Lučenec
- Miroslav Potočár, Jalšové
- Monika Hívešová, Bytča
- Ing. Dalibor Uličný, Iliašovce
- Jarmila Machatová, Borský Sväty Jur
- Jozef Urban, Surice
- Edmund Melín, Bánov
- Jana Rafčíková, Bratislava
- Rudolf Báž, Púchov
- Júlia Králová, Partizánske
- Mgr. Andrea Kováčová, Čirč
- Miroslav Kollár, Dubovany
- Alexander Király, Veľké Kapušany
- Petra Mikolajová, Sučany
- Bc. Vlastimil Škarka, Nové mesto nad Váhom
- Gejza Lajos, Čičarovce
- Bc. Michal Sitkey, Nitra
- Emilia Cmorejova, Bratislava - Vrakuňa
- Mgr. Katarína Vráblová, Lubina
- Martin Holička, Lúčky
- Lucia Horníčková, Jaslovské Bohunice
- Anna Španírová, Palárikovo
- Peter Šálka, Topoľčany
- Daniel Ondrasik, Piešťany
- Marek Rusnak, Veľký Krtíš
- Ing. Mária Benejová, Humenné
- Emil Jánoško, Nová Dubnica
- Michaela Šemodová, Kanianka
- Žaneta Ádámová, Bratislava
- Mária Zubová, Pohronský Ruskov
- Slavomír Cmorej, Slanec
- Peter Krajňák, Spišská Nová Ves
- Ľuboš Vano, Chrabrany
- Alzbeta Cervena, Hostie
- Dušan Šimonides, Martin
- Dana Macejková, Spišská Nová Ves
- Libuše Danielová, Holíč
- Ing. Zdena Hanzlíčková, Bratislava - Staré Mesto
- Simona Browning Cukerová, Krompachy
- Rastislav Krämer, Oščadnica
- Jarmila Kráľová, Staškov
- Ing. Eva Čellarova, Červenik
- Soňa Berglová, Bratislava - Karlova Ves
- Katarína Albertová, Košice-okolie
- Martin Molnár, Kokšov - Bakša
- Ing. Milan Nemček, Púchov
- Margita Horváthová, Košice
- Martina Bugarova, Bratislava
- Marián Zoleik, Považská Bystrica
- Ornela Holubová, Torysky
- Patrícia Paprnáková, Poltár
- Dušan Piešťanský, Chtelnica
- Miroslav Horniaček, Sokoľany
- Milan Čelár, Pata
- Anton Gažo, Dlhé Klčovo
- Daniel Michalec, Myjava
- Andrej Minárik, Bratislava
- František Dický, Snina
- Jaroslav Freitag, Senica
- Zuzana Gajdošová, Obišovce
- Peter Červeňak, Nižna Jedľová
- Vladimír Záhumenský, Turzovka
- Adriana Dušenková, Bardejov
- Gabriel Žurek, Vahovce
- Kristína Hortolányiová, Vrbová nad Váhom
- Beata Dulovičová, Hranovnica
- Ľudovít Kožuško, Veľké Rovné
- Peter Varcek, Horné Srnie
- Zuzana Rejdovjanová, Gelnica
- Renáta Suchánková, Rovinka
- Alžbeta Bugárová, Bratislava
- Daniela Trpáková, Poprad
- Jaroslava Ištočková, Nižná Sitnica
- Roman Jánošík, Bratislava
- Martin Vlček, Ľubotice
- Simona Pápayová, Močenok
- Patrik Lorinc, Ľubotice
- Thomas Bartos, Horné Obdokovce
- MVDr. Štefan KOČIŠ, Humenné
- Ing. Igor Svoboda, Varín
- Iveta Gregova, Nižný Žipov
- Miriam Kejzlarová, Tvrdonice
- Eva Erdelyiova, Vojany