Výhercovia súťaží


Späť

Výhercovia súťaže „Vyhrajte s O2 Voľnosťou praktický repráčik"

  1. Zuzana Anderkova, Presov
  2. Juraj Lukačko, Poprad
  3. Lenka Maďarová, Plevník-Drienové
  4. Jozef Tóth, Hnúšťa
  5. Rastislav Lehocký, Trenčín - Zlatovce
  6. Miroslav Turza, Dunajská Lužná
  7. Milena Serenčiová, Michalovce
  8. Mgr. Gabriela Klinovská, Dohňany
  9. Alena Podušková, Hriňová
  10. Milan Zaleha, Stropkov
  11. Ludovit Danics, Rúbaň
  12. Matúš Sivačko, Prešov
  13. Michal Záň, Dolný Kubín
  14. Marek Smierčiak, Liptovský Mikuláš
  15. Veronika Lakatošová, Gbelce
  16. Jozef Čorba, Košice - Západ
  17. Michal Renczés, Dunajská Streda
  18. Peter Bajzát, Lučenec
  19. Miroslav Potočár, Jalšové
  20. Monika Hívešová, Bytča
  21. Ing. Dalibor Uličný, Iliašovce
  22. Jarmila Machatová, Borský Sväty Jur
  23. Jozef Urban, Surice
  24. Edmund Melín, Bánov
  25. Jana Rafčíková, Bratislava
  26. Rudolf Báž, Púchov
  27. Júlia Králová, Partizánske
  28. Mgr. Andrea Kováčová, Čirč
  29. Miroslav Kollár, Dubovany
  30. Alexander Király, Veľké Kapušany
  31. Petra Mikolajová, Sučany
  32. Bc. Vlastimil Škarka, Nové mesto nad Váhom
  33. Gejza Lajos, Čičarovce
  34. Bc. Michal Sitkey, Nitra
  35. Emilia Cmorejova, Bratislava - Vrakuňa
  36. Mgr. Katarína Vráblová, Lubina
  37. Martin Holička, Lúčky
  38. Lucia Horníčková, Jaslovské Bohunice
  39. Anna Španírová, Palárikovo
  40. Peter Šálka, Topoľčany
  41. Daniel Ondrasik, Piešťany
  42. Marek Rusnak, Veľký Krtíš
  43. Ing. Mária Benejová, Humenné
  44. Emil Jánoško, Nová Dubnica
  45. Michaela Šemodová, Kanianka
  46. Žaneta Ádámová, Bratislava
  47. Mária Zubová, Pohronský Ruskov
  48. Slavomír Cmorej, Slanec
  49. Peter Krajňák, Spišská Nová Ves
  50. Ľuboš Vano, Chrabrany
  51. Alzbeta Cervena, Hostie
  52. Dušan Šimonides, Martin
  53. Dana Macejková, Spišská Nová Ves
  54. Libuše Danielová, Holíč
  55. Ing. Zdena Hanzlíčková, Bratislava - Staré Mesto
  56. Simona Browning Cukerová, Krompachy
  57. Rastislav Krämer, Oščadnica
  58. Jarmila Kráľová, Staškov
  59. Ing. Eva Čellarova, Červenik
  60. Soňa Berglová, Bratislava - Karlova Ves
  61. Katarína Albertová, Košice-okolie
  62. Martin Molnár, Kokšov - Bakša
  63. Ing. Milan Nemček, Púchov
  64. Margita Horváthová, Košice
  65. Martina Bugarova, Bratislava
  66. Marián Zoleik, Považská Bystrica
  67. Ornela Holubová, Torysky
  68. Patrícia Paprnáková, Poltár
  69. Dušan Piešťanský, Chtelnica
  70. Miroslav Horniaček, Sokoľany
  71. Milan Čelár, Pata
  72. Anton Gažo, Dlhé Klčovo
  73. Daniel Michalec, Myjava
  74. Andrej Minárik, Bratislava
  75. František Dický, Snina
  76. Jaroslav Freitag, Senica
  77. Zuzana Gajdošová, Obišovce
  78. Peter Červeňak, Nižna Jedľová
  79. Vladimír Záhumenský, Turzovka
  80. Adriana Dušenková, Bardejov
  81. Gabriel Žurek, Vahovce
  82. Kristína Hortolányiová, Vrbová nad Váhom
  83. Beata Dulovičová, Hranovnica
  84. Ľudovít Kožuško, Veľké Rovné
  85. Peter Varcek, Horné Srnie
  86. Zuzana Rejdovjanová, Gelnica
  87. Renáta Suchánková, Rovinka
  88. Alžbeta Bugárová, Bratislava
  89. Daniela Trpáková, Poprad
  90. Jaroslava Ištočková, Nižná Sitnica
  91. Roman Jánošík, Bratislava
  92. Martin Vlček, Ľubotice
  93. Simona Pápayová, Močenok
  94. Patrik Lorinc, Ľubotice
  95. Thomas Bartos, Horné Obdokovce
  96. MVDr. Štefan KOČIŠ, Humenné
  97. Ing. Igor Svoboda, Varín
  98. Iveta Gregova, Nižný Žipov
  99. Miriam Kejzlarová, Tvrdonice
  100. Eva Erdelyiova, Vojany