Odporučte nás a získajte

 

Ak si váš známy aktivuje program O2 Fér, O2 Paušál alebo O2 Voľnosť , môžete si medzi sebou volať až tri mesiace zadarmo.

Je to jednoduché:

Ak ste existujúci zákazník, odporučte jeden z programov O2 Fér, O2 Paušál alebo O2 Voľnosť vášmu blízkemu a za odmenu si môžete medzi sebou volať až 3 mesiace zadarmo. Pokiaľ sa váš známy nechce vzdať svojho čísla, môže si ho jednoducho aj s predvoľbou preniesť k nám.

Ak ste nový zákazník (vaša SIM karta O2 Fér, O2 Paušál alebo O2 Voľnosť, nesmie mať viac ako 15 dní) a niektorý z vašich známych vám odporučil náš program, môžete si za odmenu medzi sebou volať až 3 mesiace zadarmo. Ak sa pritom nechcete vzdať svojho čísla, môžete si ho aj s predvoľbou preniesť k nám.

 

1. Aktivujte si program

Aktivujte si program O2 Fér, O2 Paušál alebo O2 Voľnosť.

2. Pošlite SMS

Do 15 dní od aktivácie vášho O2 čísla pošlite SMS v tvare SomO2 09EEEEEEEE na číslo 99222. 09EEEEEEEE je číslo zákazníka, ktorý vám naše služby odporučil.

 

Aktivácia služby Odporučte a získajte

Aktiváciu služby vám potvrdíme spätnou SMS správou, v ktorej vám oznámime, odkedy môžete službu využívať.

Pre program O2 Fér s dobíjaním kreditu je potrebné dobiť si aspoň raz kredit ľubovoľnou čiastkou. Kredit je potrebný pre správne fungovanie služieb, ale nebude vám z karty stiahnutý.

5 dní pred uplynutím služby vám pošleme SMS správu s dátumom jej ukončenia.

 

Podmienky aktivácie