Pozor, možná hrozba pre Android užívateľov!

Smartfóny s operačným systémom Android sú v týchto dňoch vystavené bezpečnostnému riziku, ktoré sa môže šíriť formou videa cez MMS správy. Tie váš smartfón ohrozujú. Preto sme dočasne zablokovali odosielanie a doručovanie MMS správ s videoobsahom, nielen pre ochranu vášho zariadenia, ale aj peňaženky. Posielanie videí cez MMS správy zostane zablokované, kým nebezpečenstvo potrvá.

Chrániť svoj telefón však môžete aj vy sami. Používajte poslednú verziu operačného systému a nezabúdajte na antivírový program a jeho pravidelnú aktualizáciu. Vaše O2

MMS

Multimediálne správy vás dostanú do obrazu. Posielajte fotografie, obrázky, animácie, melódie a zvukové záznamy svojim priateľom a známym.

Aktivácia a nastavenia

MMS majú automaticky aktivované všetci zákazníci O2. Stačí, aby ste si správne nastavili telefón, podporujúci službu MMS. Prečítajte si návod na nastavenie telefónu.

Nepodporuje váš telefón MMS? Vyberte si z aktuálnej ponuky telefónov v O2 E-shope.

Adresát vašej MMS správy si ju môže prezrieť aj v prípade, ak jeho telefón túto službu nepodporuje. Dostane od nás SMS s návodom, ako a kde sa k vašej správe dostane na internete.


Využívanie služby v zahraničí

MMS môžete posielať aj v zahraničí zo sietí partnerských mobilných operátorov v rámci roamingu. Pozrite si aktuálny zoznam roamingových partnerov a dostupnosť služby MMS v jednotlivých krajinách.


Cena

Všetky informácie o cenách nájdete v našom aktuálnom cenníku.


O2 MMS album

Ak ste mimo siete, nemáte aktívne dáta alebo máte nesprávne nastavené MMS, môže sa stať, že váš telefón neprijme MMS správu. V takom prípade vás o zaslaní MMS správy budeme informovať zaslaním SMS s heslom.

MMS si potom jednoducho zobrazíte tak, že na stránke http://mms.o2album.com zadáte vaše telefónne číslo a heslo z SMS správy.