Vianoce hlaska

Ponuka / Telefony a zariadenia

Telefóny a zariadenia v O2 e‑shope

O2 e-shop - to sú najnovšie telefóny, ale aj overené klasiky v najširšej ponuke mobilných zariadení medzi operátormi.

Byť s O2 dáva zmysel

Znížte si cenu zľavou na zariadenia

Zľava na zariadenia k O2 Paušálu znižuje cenu, ktorú zaplatíte pri kúpe jedného alebo viacerých zariadení, ale aj príslušenstva.

Poistka na mesiac zadarmo

S O2 Poistkou sa nemusíte obávať o svoj nový telefón či tablet. Poistite si ho pri kúpe a zbavíme vás starostí v prípade náhodného poškodenia alebo krádeže.

Nečakajte 2 roky

S O2 Paušálom môžete mať nový telefón, tablet, či iné zariadenie kedykoľvek.

Na začiatok už od 0 €

Zoberte si akýkoľvek telefón alebo zariadenie k O2 Paušálu na začiatok od 0 €.

Nenechajte si uletieť výkupné zľavy

Prineste nám svoj telefón do najbližšej O2 Predajne a získajte extra bonus až 144 € na špičkové zariadenie HONOR 90 Smart.

To chcem

K telefónom a zariadeniam sme pre vás pripravili zaujímavé služby

Prinášame eSIM od O2

Využite s eSIM možnosti vášho zariadenia naplno. eSIM získate v ktorejkoľvek O2 Predajni za 10 €.

Telefóny kupujte so zľavou

Zľava na zariadenia k O2 Paušálu znižuje cenu, ktorú zaplatíte pri kúpe jedného alebo viacerých zariadení.

Nové zariadenie k O2 Fér

Nové zariadenie s mesačnými platbami môžete získať aj s O2 Fér. Zoberte si nový telefón, tablet alebo iné zariadenie na začiatok od 0 €.

prvý mesiac zadarmo

Ochráňte vaše zariadenie

Ochráňte svoj nový telefón pred krádežou, poškodením alebo vadou.

Vyskúšajte službu VoLTE

Posuňte kvalitu svojich hovorov na vyššiu úroveň prostredníctvom LTE technológie.

Pomoc a podpora

Zľava k O2 Paušálu a O2 SMART Paušálu, znižuje cenu, ktorú zaplatíte pri kúpe jedného alebo viacerých zariadení.

Zľava na zariadenia k programu sa uplatňuje 24 mesiacov vo forme zľavy z mesačného poplatku za program služieb O2 Paušál, O2 SMART Paušál, (vo faktúre ho nájdete pod názvom Zľava na služby za zariadenia). Cena zariadenia sa rozloží na úvodnú platbu štandardne vo výške 0 € a na 24 mesačných platieb, ktoré vo faktúre uvidíte ako položku Mesačná platba za zariadenia.

Po novom prinášame flexibilné a automatické využitie zliav na zariadenia v rámci jednej faktúry. Ak máte viac programov, všetky aktívne zľavy na zariadenia sa automaticky spočítavajú a uplatňujú každý mesiac, v ktorom uhrádzate mesačné platby za zariadenia, čím znižujú cenu, ktorú zaplatíte pri kúpe jedného alebo viacerých zariadení.

Najlepšie vám to vysvetlíme na príkladoch.

Aby ste mohli získať zariadenie na začiatok za 0 €, je potrebné vašu žiadosť najprv schváliť cez náš interný systém. V ojedinelých prípadoch sa môže stať, že požadovaná úvodná platba alebo žiadosť o zariadenie sú zamietnuté.

Spájanie zliav na zariadenia funguje veľmi jednoducho a automaticky pre všetky paušály v rámci jednej faktúry, ku ktorým máte aktívnu zľavu na zariadenia.

Všetky aktívne zľavy na zariadenia sa automaticky spočítajú a uplatnia v mesiaci, v ktorom uhrádzate mesačnú platbu za zariadenia. Suma, ktorú zaplatíte za vaše zariadenia, je vypočítaná ako súčet všetkých mesačných platieb.

Výška zľavy na zariadenia k volacím a dátovým paušálom od O2:

Nový O2 Paušál

Základný

Pohodový

Bezstarostný

Výška zľavy
na zariadenia
48 € 96 € 168 €
O2 SMART Paušál

Biely

Platinový

Diamantový

Výška zľavy
na zariadenia
0 € 300 € 360 €

Ak už využívate O2 Paušál alebo O2 SMART Paušál a máte voľnú zľavu na zariadenia v rámci jednej faktúry, nové zariadenia si môžete kúpiť kedykoľvek aj dodatočne, pretože voľná zľava sa uplatní automaticky.

Vyberte si zariadenie z našej ponuky v e-shope. Pred nákupom sa nezabudnite prihlásiť.

S O2 Paušálom a O2 SMART Paušálom môžete mať nový telefón, tablet či iné zariadenie kedykoľvek. Vybrať si môžete zo širokej ponuky v našom e-shope.

Nové zariadenie dostanete ihneď, pričom sa automaticky začnú uplatňovať zľavy na zariadenia, ktoré máte k dispozícii v rámci jednej faktúry.

Zľavy na zariadenia môžete využiť aj na príslušenstvo (okrem O2 eKasa príslušenstva), ktoré má hodnotu aspoň 12 €. Môže ísť aj o viac kusov príslušenstva v nižšej hodnote, ale spoločná hodnota príslušenstiev v objednávke musí byť minimálne 12 €. Využitie zliav na príslušenstvo funguje podobne ako v prípade, keď si kupujete zariadenia.

Zľavy na zariadenia, ktoré máte k dispozícii v rámci jednej faktúry, sa uplatnia na príslušenstvo automaticky, ak je hodnota príslušenstva alebo viacerých príslušenstiev v rámci objednávky minimálne 12 €. Ak je hodnota príslušenstva vyššia ako súčet voľných zliav na zariadenia, zostávajúca cena príslušenstva sa vám rozpočíta na 24 mesačných platieb s možnou úvodnou platbou.

Aby ste mohli získať zľavu na zariadenie a využiť ho na príslušenstvo, je potrebné vašu žiadosť najprv schváliť cez náš interný systém. V ojedinelých prípadoch sa môže stať, že je požadovaná úvodná platba alebo je žiadosť zamietnutá.

Ak si napríklad k Pohodovému O2 Paušálu vyberiete telefón v cene 168 €, pri kúpe v O2 Predajni alebo v e-shope zaplatíte úvodnú platbu 0 €.

Ak sa po 10 mesiacoch rozhodnete prestať O2 SMART Paušál využívať, doplatíte iba zostatkovú cenu telefónu 98 € za zvyšných 14 mesiacov plynutia služby Mesačná platba za zariadenia.

So službou Mesačná platba za zariadenia môžete mať nový telefón alebo iné zariadenie, či príslušenstvo (v hodnote aspoň 12 €) aj s O2 Fér s platbou na faktúru.

Na začiatok za svoj nový telefón zaplatíte úvodnú platbu štandardne vo výške 0 €. Hodnota zariadenia sa rozpočíta na 24 mesačných platieb, ktoré vo faktúre uvidíte ako položku Mesačná platba za zariadenia.

Aby ste mohli získať zariadenie na začiatok za 0 €, je potrebné vašu žiadosť najprv schváliť cez náš interný systém. V ojedinelých prípadoch sa môže stať, že požadovaná úvodná platba alebo žiadosť o zariadenie sú zamietnuté.

Pre viac informácií navštívte stránku o službe Mesačná platba za zariadenia.

proaktívny callback pre Exponea