Ponuka / Telefony a zariadenia

Telefóny a zariadenia

Najnovšie telefóny, ale aj overené klasiky nájdete v najširšej ponuke mobilných zariadení medzi operátormi.

Byť s O2 dáva zmysel

Znížte si cenu bonusom

Bonus k O2 SMART Paušálu alebo k O2 Dátam znižuje cenu, ktorú zaplatíte pri kúpe jedného alebo viacerých zariadení, ale aj príslušenstva.

Poistka na mesiac zadarmo

S O2 Poistkou sa nemusíte obávať o svoj nový telefón či tablet. Poistite si ho pri kúpe a zbavíme vás starostí v prípade náhodného poškodenia alebo krádeže.

Nečakajte 2 roky

S O2 SMART Paušálom alebo s O2 Dátami môžete mať nový telefón, tablet, či iné zariadenie kedykoľvek.

Na začiatok už od 0 €

Zoberte si akýkoľvek telefón alebo zariadenie k O2 SMART Paušálu alebo k O2 Dátam na začiatok od 0 €.

Nič krajšie už dnes neuvidíte

Rozhodnite sa pre nový Nothing Phone (1) s jedinečným dizajnom a parametrami, ktoré z neho robia špičku strednej triedy. Teraz k akémukoľvek O2 SMART Paušálu na začiatok od 0 €.

Ukázať ponuku

Hodinky plné dobrej hudby

Nové Samsung Galaxy Watch5 alebo Watch5 Pro už v predaji. S bonusom vám k nim pribalíme slúchadlá Samsung Galaxy Buds Live.

Chcem oboje

K telefónom a zariadeniam sme pre vás pripravili zaujímavé služby

Prinášame eSIM od O2

Využite s eSIM možnosti vášho zariadenia naplno. eSIM získate v ktorejkoľvek O2 Predajni za 10 €.

Telefóny kupujte s bonusom

Bonus k O2 SMART Paušálu alebo k O2 Dátam znižuje cenu, ktorú zaplatíte pri kúpe jedného alebo viacerých zariadení.

Nové zariadenie k O2 Fér

Nové zariadenie s mesačnými platbami môžete získať aj s O2 Fér. Zoberte si nový telefón, tablet alebo iné zariadenie na začiatok od 0 €.

Poukážka na zariadenia

K O2 SMART Paušálu alebo O2 Dátam si namiesto nového telefónu, tabletu či iného zariadenia môžete vziať poukážku v hodnote bonusov na zariadenia.

Kúpte si telefón výhodnejšie

V O2 Mobil Markete nájdete široký výber smartfónov za skvelé ceny s dopravou zadarmo.

prvý mesiac zadarmo

Ochráňte vaše zariadenie

Ochráňte svoj nový telefón pred krádežou, poškodením alebo vadou.

Vyskúšajte službu VoLTE

Posuňte kvalitu svojich hovorov na vyššiu úroveň prostredníctvom LTE technológie.

Pomoc a podpora

Bonus k O2 SMART Paušálu, O2 Paušálu alebo k O2 Dátam znižuje cenu, ktorú zaplatíte pri kúpe jedného alebo viacerých zariadení.

Bonus na zariadenia k programu sa uplatňuje 24 mesiacov vo forme zľavy z mesačného poplatku za program služieb O2 SMART Paušál, O2 Paušál alebo O2 Dáta (vo faktúre ho nájdete pod názvom Bonus na služby za zariadenia). Cena zariadenia sa rozloží na úvodnú platbu štandardne vo výške 0 € a na 24 mesačných platieb, ktoré vo faktúre uvidíte ako položku Mesačná platba za zariadenia.

Po novom prinášame flexibilné a automatické využitie bonusov na zariadenia v rámci jednej faktúry. Ak máte viac programov, všetky aktívne bonusy na zariadenia sa automaticky spočítavajú a uplatňujú každý mesiac, v ktorom uhrádzate mesačné platby za zariadenia, čím znižujú cenu, ktorú zaplatíte pri kúpe jedného alebo viacerých zariadení.

Najlepšie vám to vysvetlíme na príkladoch.

Ceny v príkladoch zohľadňujú využitie
Digitálneho bonusu.

Digitálny bonus v hodnote 1 € mesačne získate jednoducho. Stačí, ak si v Moje O2 aktivujete digitálnu faktúru a bezplatnú elektronickú schránku (digitálny box) a zároveň faktúry budete uhrádzať digitálne, teda pravidelným inkasom, bankovým prevodom alebo cez aplikáciu a web Moje O2. Viac o Digitálnom bonuse a jeho aktuálnej výške

 
Cena Zlatého O2 SMART Paušálu bez využitia Digitálneho bonusu je 32 € mesačne. Cena Platinového O2 SMART Paušálu bez využitia Digitálneho bonusu je 52 € mesačne.

Aby ste mohli získať zariadenie na začiatok za 0 €, je potrebné vašu žiadosť najprv schváliť cez náš interný systém. V ojedinelých prípadoch sa môže stať, že požadovaná úvodná platba alebo žiadosť o zariadenie sú zamietnuté.

Spájanie bonusov na zariadenia funguje veľmi jednoducho a automaticky pre všetky paušály v rámci jednej faktúry, ku ktorým máte aktívny bonus na zariadenia.

Všetky aktívne bonusy na zariadenia sa automaticky spočítajú a uplatnia v mesiaci, v ktorom uhrádzate mesačnú platbu za zariadenia. Suma, ktorú zaplatíte za vaše zariadenia, je vypočítaná ako súčet všetkých mesačných platieb.

Výška bonusu na zariadenia k volacím a dátovým paušálom od O2:

O2 SMART PAUŠÁL

Biely

Modrý

Strieborný

Zlatý

Platinový

Výška bonusu
na zariadenia
0 € 60 € 72 € 120 € 240 €

O2 Paušál

 

Modrý

Strieborný

Zlatý

Platinový

Výška bonusu
na zariadenia
  48 € 72 € 144 € 288 €
O2 Dáta

Modré

Strieborné

Zlaté

Výška bonusu
na zariadenia
72 € 96 € 168 €

Ak už využívate O2 SMART Paušál, O2 Paušál či O2 Dáta a máte voľný bonus na zariadenia v rámci jednej faktúry, nové zariadenia si môžete kúpiť kedykoľvek aj dodatočne, pretože voľný bonus sa uplatní automaticky.

Vyberte si zariadenie z našej ponuky v e-shope. Pred nákupom sa nezabudnite prihlásiť.

S O2 SMART Paušálom, O2 Paušálom alebo s O2 Dátami môžete mať nový telefón, tablet či iné zariadenie kedykoľvek. Vybrať si môžete zo širokej ponuky v našom e-shope.

Nové zariadenie dostanete ihneď, pričom sa automaticky začnú uplatňovať bonusy na zariadenia, ktoré máte k dispozícii v rámci jednej faktúry.

Bonusy na zariadenia môžete využiť aj na príslušenstvo (okrem O2 eKasa príslušenstva), ktoré má hodnotu aspoň 12 €. Môže ísť aj o viac kusov príslušenstva v nižšej hodnote, ale spoločná hodnota príslušenstiev v objednávke musí byť minimálne 12 €. Využitie bonusov na príslušenstvo funguje podobne ako v prípade, keď si kupujete zariadenia.

Bonusy na zariadenia, ktoré máte k dispozícii v rámci jednej faktúry, sa uplatnia na príslušenstvo automaticky, ak je hodnota príslušenstva alebo viacerých príslušenstiev v rámci objednávky minimálne 12 €. Ak je hodnota príslušenstva vyššia ako súčet voľných bonusov na zariadenia, zostávajúca cena príslušenstva sa vám rozpočíta na 24 mesačných platieb s možnou úvodnou platbou.

Aby ste mohli získať bonus na zariadenie a využiť ho na príslušenstvo, je potrebné vašu žiadosť najprv schváliť cez náš interný systém. V ojedinelých prípadoch sa môže stať, že je požadovaná úvodná platba alebo je žiadosť zamietnutá.

Ak si napríklad k Zlatému O2 SMART Paušálu vyberiete telefón v cene 168 €, pri kúpe v O2 Predajni alebo v e-shope zaplatíte úvodnú platbu 0 €.

Ak sa po 10 mesiacoch rozhodnete prestať O2 SMART Paušál využívať, doplatíte iba zostatkovú cenu telefónu 98 € za zvyšných 14 mesiacov plynutia služby Mesačná platba za zariadenia.

So službou Mesačná platba za zariadenia môžete mať nový telefón alebo iné zariadenie, či príslušenstvo (v hodnote aspoň 12 €) aj s O2 Fér s platbou na faktúru.

Na začiatok za svoj nový telefón zaplatíte úvodnú platbu štandardne vo výške 0 €. Hodnota zariadenia sa rozpočíta na 24 mesačných platieb, ktoré vo faktúre uvidíte ako položku Mesačná platba za zariadenia.

Aby ste mohli získať zariadenie na začiatok za 0 €, je potrebné vašu žiadosť najprv schváliť cez náš interný systém. V ojedinelých prípadoch sa môže stať, že požadovaná úvodná platba alebo žiadosť o zariadenie sú zamietnuté.

Pre viac informácií navštívte stránku o službe Mesačná platba za zariadenia.

proaktívny callback pre Exponea