Vianoce hlaska

Ponuka / Telefony a zariadenia

Telefóny a zariadenia v O2 e‑shope

O2 e-shop - to sú najnovšie telefóny, ale aj overené klasiky v najširšej ponuke mobilných zariadení medzi operátormi.

Byť s O2 dáva zmysel

Znížte si cenu zľavou na zariadenia

Zľava na zariadenia k O2 Paušálu znižuje cenu, ktorú zaplatíte pri kúpe jedného alebo viacerých zariadení, ale aj príslušenstva.

Poistka na mesiac zadarmo

S O2 Poistkou sa nemusíte obávať o svoj nový telefón či tablet. Poistite si ho pri kúpe a zbavíme vás starostí v prípade náhodného poškodenia alebo krádeže.

Nečakajte 2 roky

S O2 Paušálom môžete mať nový telefón, tablet, či iné zariadenie kedykoľvek.

Na začiatok už od 0 €

Zoberte si akýkoľvek telefón alebo zariadenie k O2 Paušálu na začiatok od 0 €.

Za jednotky odmeny na jednotky

Doprajte svojmu školákovi parádnu odmenu za vysvedčenie. Vyberte mu niektoré zo špičkových zariadení Lenovo z našej ponuky.

Pozrieť zariadenia

Zažite novú éru Galaxy AI s O2

Vyberte si u nás jeden z AI telefónov v sériách Galaxy S23, Z Flip5, Z Fold5, Tab S9 / S9+ / S9 Ultra

Zistiť viac

K telefónom a zariadeniam sme pre vás pripravili zaujímavé služby

Prinášame eSIM od O2

Využite s eSIM možnosti vášho zariadenia naplno. eSIM získate v ktorejkoľvek O2 Predajni za 10 €.

Telefóny kupujte so zľavou

Zľava na zariadenia k O2 Paušálu znižuje cenu, ktorú zaplatíte pri kúpe jedného alebo viacerých zariadení.

Nové zariadenie k O2 Fér

Nové zariadenie s mesačnými platbami môžete získať aj s O2 Fér. Zoberte si nový telefón, tablet alebo iné zariadenie na začiatok od 0 €.

prvý mesiac zadarmo

Ochráňte vaše zariadenie

Ochráňte svoj nový telefón pred krádežou, poškodením alebo vadou.

Vyskúšajte službu VoLTE

Posuňte kvalitu svojich hovorov na vyššiu úroveň prostredníctvom LTE technológie.

Pomoc a podpora

Zľava na zariadenie k O2 Paušálu, znižuje cenu, ktorú zaplatíte pri kúpe jedného alebo viacerých zariadení. Zľava na zariadenia k programu sa uplatňuje 24 mesiacov vo forme zľavy z mesačného poplatku za O2 Paušál (vo faktúre ho nájdete pod názvom Zľava na služby za zariadenia).

Výsledná cena zariadenia sa rozloží na úvodnú platbu (tzn. Akontácia) a na 24 mesačných platieb s bez navýšenia o úroky, ktoré vo faktúre uvidíte ako položku Mesačná platba za zariadenia.

Ak máte viac programov v rámci jednej faktúry, všetky aktívne Zľavy na zariadenia sa automaticky spočítavajú a uplatňujú každý mesiac, v ktorom uhrádzate mesačné platby za zariadenia, čím znižujú cenu, ktorú zaplatíte pri kúpe jedného alebo viacerých zariadení.

Najlepšie vám to vysvetlíme na príkladoch.

Uvedené príklady sú s akontáciou za 0 € pre jednoduchšie vysvetlenie ako funguje zľava na zariadenia.

Spájanie zliav na zariadenia funguje veľmi jednoducho a automaticky pre všetky paušály v rámci jednej faktúry, ku ktorým máte aktívnu zľavu na zariadenia.

Všetky aktívne zľavy na zariadenia sa automaticky spočítajú a uplatnia v mesiaci, v ktorom uhrádzate mesačnú platbu za zariadenia. Suma, ktorú zaplatíte za vaše zariadenia, je vypočítaná ako súčet všetkých mesačných platieb.

Výška zľavy na zariadenia k O2 Paušálom:

O2 Paušál

Základný

Pohodový

Bezstarostný

Výška zľavy
na zariadenia
48 € 96 € 168 €
Viac o O2 Paušáloch

Ak už využívate O2 Paušál a máte voľnú Zľavu na zariadenia v rámci jednej faktúry, nové zariadenia si môžete kúpiť kedykoľvek aj dodatočne, pretože voľná zľava sa uplatní automaticky.

Vyberte si zariadenie z našej ponuky v e-shope. Pred nákupom sa nezabudnite prihlásiť.

Zľavy na zariadenia môžete využiť aj na príslušenstvo, ktoré má hodnotu aspoň 12 €. Môže ísť aj o viac kusov príslušenstva v nižšej hodnote, ale spoločná hodnota príslušenstiev v objednávke musí byť minimálne 12 €. Využitie zliav na príslušenstvo funguje podobne ako v prípade, keď si kupujete zariadenia.

Ak je hodnota príslušenstva vyššia ako súčet voľných Zliav na zariadenia, zostávajúca cena príslušenstva sa vám rozpočíta na 24 mesačných platieb s možnou úvodnou platbou.

Ak si napríklad k Pohodovému O2 Paušálu vyberiete telefón, pri kúpe v O2 Predajni alebo v e-shope, a po 12 mesiacoch sa rozhodnete prestať O2 Paušál využívať, doplatíte iba zostatkovú cenu telefónu zvyšných 12 mesiacov plynutia služby Mesačná platba. V tomto prípade sa vám neuplatní úplná zľava na zariadenia, ale len jej časť za obdobie, počas ktorého ste službu využívali.

Ak Vám neostáva žiadne aktívne číslo na fakturačnom profile, všetky služby budú deaktivované.

So službou Mesačná platba za zariadenia môžete mať nový telefón alebo iné zariadenie, či príslušenstvo (v hodnote aspoň 12 €) aj s O2 Fér s platbou na faktúru.

Na začiatok za svoj nový telefón zaplatíte úvodnú platbu a následne zvyšná hodnota zariadenia sa rozpočíta na 24 mesačných platieb (bez navýšenia o úroky), ktoré vo faktúre uvidíte ako položku Mesačná platba za zariadenia.

proaktívny callback pre Exponea