Porovnať

AirPods Max Modré

Apple prichádza na trh s ďalšou novinkou. Slúchadlá cez uši, aké tu ešte neboli. Náušníky aj klenba hlavového mostu sa perfektne prispôsobujú každému tvaru hlavy, takže AirPods Max optimálne akusticky tesnia a vy máte vďaka tomu mimoriadny zážitok z počúvania vašej obľúbenej hudby. Klenba hlavového mostu z priedušnej tkanej sieťoviny rovnomerne rozkladá hmotnosť slúchadiel a znižuje tak riziko tlaku hlavy, ktorý by ste mohli pociťovať. Kostru z nerezovej ocele pokrýva mäkká škrupina, čo je zárukou toho, že pevnosť, pružnosť a pohodlie budú v dokonalom súlade. Teleskopické ramená sú ľahko nastaviteľné a ide s nimi hladko manipulovať. Slúchadlá tak pohodlne sedia a presne doliehajú.

AirPods Max spájajú v sebe vysoko kvalitný zvuk s dokonalým aktívnym potláčaním hluku. Zážitok z počúvania len ťažko opísať, jednoznačne to musíte vyskúšať a zaručujeme vám, že si ich okamžite zamilujete. Mohutné basy, presné stredy aj verné, čisté výšky znejú dokonale priezračne. Aby ste sa vyhli vonkajšiemu hluku, tak AirPods Max ponúkajú dokopy šesť mikrofónov namierených von, ktoré rozpoznávajú zvuky zvonku a navyše ďalšie dva mikrofóny namierené dovnútra, ktoré pomáhajú zaznamenávať, čo presne počujete.

Vďaka výkonnému čipu Apple H1, špeciálnemu akustickému riešeniu, pokročilému softvéru a výpočtovému audiu je zážitok z počúvania AirPods Max doslova revolučný. AirPods Max ponúkajú mnohé čarovné bezdrôtové funkcie. Jednoducho ich nastavíte jedným klikom a keď si ich zložíte z uší, automaticky pozastavia prehrávanie. Zážitok z počúvania je každý deň a na každom zariadení úplne dokonalý. Súčasťou balenia AirPods Max je aj mäkké puzdra Smart Case, v ktorom sa uložené slúchadlá prepnú sa do ultraúsporného režimu, v ktorom si batéria zachováva úroveň nabitia. 20 hodín počúvania hudby, sledovania filmov alebo vybavovania hovorov - so zapnutým aktívnym potláčaním hluku a priestorovým zvukom. A to nie je všetko. Konektorom Lightning ich za 5 minút môžete dobiť na 1,5 hodiny posluchu.

Zariadenie
názov / model AirPods Max
rozmery 187,3 x 168,6 x 83,4 mm
hmotnosť 384,8 g
obsah balenia AirPods Max, Smart Case, USB‑C kábel s konektorom Lightning, dokumentácia
Batéria
výdrž 20 hodín
Pripojitelnosť
BlueTooth 5.0

Zmena fakturačného profilu

Vaše vybrané telefónne číslo patrí pod iný fakturačný profil, pod ktorým ste prihlásený. Celkový bonus na zariadenie sa môže odlišovať.

Bonus na zariadenia

Výška bonusu je vypočítaná ako rozdiel mesačných platieb a bonusov na zariadenia, ktoré máte k dispozícii v rámci jednej faktúry.

Neviete sa rozhodnúť? Zavoláme Vám!

Nechajte nám číslo, zavoláme vám a pomôžeme s výberom.

+421

Kliknutím na tlačidlo "Zavolajte mi" súhlasím so spracovaním vyššie uvedených osobných údajov na marketingové účely a potvrdzujem, že mám viac ako 16 rokov.

Nechajte nám kontakt

+421


Monitor Samsung Odyssey G55T 34" (LC34G55TWWRXEN)

Monitor Samsung Odyssey G55T 34" (LC34G55TWWRXEN)

Diamantový za 68,5 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac

Ninebot Kickscooter F30E by Segway

Ninebot Kickscooter F30E by Segway

Diamantový za 67 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac

TCL TV 43" QLED (43C725)

TCL 43" QLED Smart UHD TV (43C725)

Diamantový za 67,5 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac

Herný monitor Xiaomi Mi Curved 34"

Herný monitor Xiaomi Mi Curved 34"

Diamantový za 67,5 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac