MMS

Multimediálne správy vás dostanú do obrazu. Posielajte fotografie, obrázky, animácie, melódie a zvukové záznamy svojim priateľom a známym.

 
 
Nastavenia MMS

Aktivácia a nastavenia

MMS majú automaticky aktivované všetci zákazníci O2. Stačí, aby ste si správne nastavili telefón, podporujúci službu MMS. Pozrite si návod na nastavenie telefónu.

MMS v zahraničí

Využívanie služby v zahraničí

MMS môžete posielať aj v zahraničí zo sietí partnerských mobilných operátorov v rámci roamingu. Pozrite si aktuálny zoznam roamingových partnerov a dostupnosť služby MMS v jednotlivých krajinách.

Cena MMS

Ako je služba spoplatnená?

Všetky informácie o cenách MMS a Extra balíčkoch SMS/MMS nájdete v našom aktuálnom cenníku.

 
 
 

Posielajte MMS výhodnejšie

Vyberte si z balíčkov k programom O2 Fér s platbou na faktúru aj s O2 Fér s dobíjaním kreditu a posielajte MMS ešte výhodnejšie.

 
Balíček Viac informácií Cena Aktivácia
50 SMS / MMS do všetkých sietí do všetkých sietí v celej EÚ 3 € mesačne Aktivovať
100 SMS / MMS do všetkých sietí do všetkých sietí v celej EÚ 5 € mesačne Aktivovať
Neobmedzené SMS/MMS do O2 Slovensko neobmedzený počet SMS/MMS do O2 Slovensko 4 € mesačne Aktivovať
 
 
 

O2 MMS album

Adresát vašej MMS správy si ju môže prezrieť aj v prípade, ak jeho telefón túto službu nepodporuje. Dostane od nás SMS s návodom, ako a kde sa k vašej správe dostane na internete.

Ak ste mimo siete, nemáte aktívne dáta alebo máte nesprávne nastavené MMS, môže sa stať, že váš telefón neprijme MMS správu. V takom prípade vás o zaslaní MMS správy budeme informovať zaslaním SMS s heslom.

MMS si potom jednoducho zobrazíte tak, že na stránke https://mms.o2.sk zadáte vaše telefónne číslo a heslo z SMS správy.