Apple iPad Pro 11" 64GB Šedý

11" 12 MPx
Dočasne nedostupný
Mrzí nás to, ale Apple iPad Pro 11" 64GB Šedý nie je aktuálne dostupný.
Úplne nahradí váš počítač

Chcete si zaobstarať najlepší tablet na trhu? Potom nemáte inú možnosť, než zvoliť nový iPad Pro s 11" uhlopriečkou. Jeho poznávacím znamením sú ostro rezané hrany a displej roztiahnutý až do samotných krajov. Preč je ikonické domovské tlačidlo. Celé ovládanie prebieha pomocou intuitívne navrhnutých gest. Rovnako ako na telefónoch radu iPhone X.

Displej, ktorý budete milovať

Možno ste už niektorý zo starších iPadov používali ale s prechodom na nový iPad Pro sa budete cítiť ako na úplne novom zariadení. Ide o najväčšiu zmenu dizajnu od predstavenia prvého iPadu. Do ostro rezaného hliníkového tela je vsadený Liquid Retina displej s uhlopriečkou 11" a rozlíšením 2 388 × 1 668 pixelov, čo je 264 bodov na palec. Kvalitu displeja ďalej navyšuje technológia True Tone aj 120 Hz obnovovacej frekvencie.

Face ID a prepracované ovládanie

Zrušenie fyzického domovského tlačidla so sebou nesie zmeny v ovládaní. Teraz používate dotykové pohyby v spodnej časti obrazovky. Sami uvidíte, že v priebehu pár minút vám táto zmena príde ako úplne prirodzená. Aj odomykanie teraz prebieha iným spôsobom. Kľúčom už nie je odtlačok prsta ale 3D model vašej tváre. Face ID je násobne bezpečnejší a mimoriadne pohodlný spôsob na prístup k vašim citlivým údajom.

Čip A12X Bionic má výkon na rozdávanie

Apple použil pre nový iPad Pro ešte výkonnejší čipset ako má iPhone Xs a Xs Max. Ide o Apple A12X Bionic so 64-bitovou architektúrou, umelou inteligenciou a integrovaným koprocesorom M12. Celkovo podáva dosiaľ nepoznaný výkon najmä pri spustení viacerých aplikácií. Apple dokonca udáva, že jeho výkon je v hrách porovnateľný s hernou konzolou Xbox One.

Zariadenie
názov / model Apple iPad Pro 11" 64GB
rozmery 247,6 x 178,5 x 5,9 mm
hmotnosť 468 g
počet SIM / formát 1 / nanoSIM
eSIM
konštrukcia Tablet
obsah balenia tablet, nabíjací kábel, nabíjací adaptér
Displej
veľkosť 11"
typ Liquid Retina displej
rozlíšenie 2388 x 1668 px
Batéria
typ / kapacita Li-pol / -
Foto
zadná kamera 12 MPx
blesk
zadná kamera video 4K
predná kamera 7 MPx
Platforma
operačný systém iOS 12
Pripojitelnosť
dáta
Wi-Fi
BlueTooth
IrDA -
GPS
Pamäť
vnútorná pamäť 64 GB
pamäťová karta -

Neviete sa rozhodnúť? Zavoláme Vám!

Nechajte nám číslo, zavoláme vám a pomôžeme s výberom.

+421

Kliknutím na tlačidlo "Zavolajte mi" súhlasím so spracovaním vyššie uvedených osobných údajov na marketingové účely a potvrdzujem, že mám viac ako 16 rokov.

Nechajte nám kontakt

+421


Apple iPad Pro 11" 128GB Strieborný

Diamantový za 92 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac