Balík na voľný čas

Dočasne nedostupný
Mrzí nás to, ale Balík na voľný čas nie je aktuálne dostupný.
Balík na voľný čas - Powerbank 5000 mAh, Selfie tyč, Slúchadlá STURDO


  • Multifunkčná PowerBanka s kapacitou 5000 mAh zaujme svojim dizajnom a kompaktnou konštrukciou. Najväčšou prednosťou je však všestrannosť. Pomocou dvoch zabudovaných napájacích káblov (micro USB a USB-C), a redukcii lightning, umožní nabiť akýkoľvek smartphone. Vďaka elegantnému indikátoru stavu, ktorý je decentne vkomponovaný na prednej strane powerbanky, máte prehľad o aktuálnom stave zásoby energie. Súčasťou balenia sú prísavky pre pripevnenie telefónu k powerbanke na cestách.
  • Teleskopická tyč s tripodom pre selfie foto s Bluetooth vám umožňuje vytvárať skvelé snímky a videoklipy. Selfie tyč je ľubovoľne polohovateľná. Pomocou nej môžete fotiť ako na výšku, tak i na šírku. Tripod možno používať ako klasickú selfie tyč alebo ako statív. Teleskopická selfie tyč sa jednoducho prispôsobí Vašim potrebám. Selfie tyč možno ľahko rozložiť. Je veľmi skladná, vďaka čomu Vám nikdy nebude prekážať. Vďaka technológií bluetooth môžete pomocou bluetooth tlačidla fotiť až na vzdialenosť 10m.
  • In-ear slúchadlá sú novým produktom línie Pro Sport značky Sturdo. Sú charakteristické vysokou kvalitou použitých materiálov a ergonomickým tvarom pre maximálny používateľský komfort. Slúchadlá okrem vynikajúceho prenosu zvuku a hudby ponúkajú funkciu handsfree alebo Skype telefonovania - po pripojení k PC a zapnutí uvedenej funkcie na káblovom ovládači ich môžete využiť ako plnohodnotný Skype headset. Tenký nenápadný kábel o dĺžke 120 cm je svojím vyhotovením odolný voči zauzľovaniu.

Zmena fakturačného profilu

Vaše vybrané telefónne číslo patrí pod iný fakturačný profil, pod ktorým ste prihlásený. Celkový bonus na zariadenie sa môže odlišovať.

Bonus na zariadenia

Výška bonusu je vypočítaná ako rozdiel mesačných platieb a bonusov na zariadenia, ktoré máte k dispozícii v rámci jednej faktúry.

Neviete sa rozhodnúť? Zavoláme Vám!

Nechajte nám číslo, zavoláme vám a pomôžeme s výberom.

+421

Kliknutím na tlačidlo "Zavolajte mi" súhlasím so spracovaním vyššie uvedených osobných údajov na marketingové účely a potvrdzujem, že mám viac ako 16 rokov.

Nechajte nám kontakt

+421


Sivá čistiaca utierka 15x20cm

Modrý za 22 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac

Handrička s karabínkou Modrá (O2 SK)

Modrý za 22 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac

PanzerGlass - Čistiaci roztok SPRAY Twice A Day, 30 ml

Modrý za 22 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac

Čistič obrazovky 2v1 Čierny

Modrý za 22 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac