Bang & Olufsen Beoplay E8 Sport

Moderný dizajn slúchadiel Bang & Olufsen Beoplay E8 Sport je výsledkom šikovnosti, kreativity a húževnatej práce dánskeho dizajnéra Jakoba Wagnera, ktorý získal aj niekoľko prestížnych dizajnérskych ocenení. Pri používaní slúchadiel priam cítite hravosť a zároveň vnímate ten moderný minimalizmus a čistotu línií. Slúchadlá predstavujú kombináciu niekoľkých materiálov ako plast, hliník i nerezová oceľ, dokonca puzdro je z kože a textílie.

Dlhé káble sú v dnešnej dobe skutočne nadbytočné a prečo sa limitovať keď sú slúchadlá Bang & Olufsen Beoplay E8 Sport vybavené technológiou Bluetooth 5.1 a tak sa jednoducho napárujete ku zdroju vašej hudby. A ako to spríjemniť ešte viac? Slúchadlá si pamätajú posledné spárovanie, takže celé párovanie trvá len niekoľko sekúnd. Bezdrôtovo môžete vybavovať aj telefónne hovory, ktoré budú vďaka kvalitným mikrofónom skvele zrozumiteľné.

Slúchadlá vás potešia aj svojou výdržou. 7 hodín výdrže na jedno nabitie a jednoduché nabíjanie v nabíjacom puzdre s veľkou kapacitou. V puzdre slúchadlá bezproblémovo držia vďaka magnetom. Pozoruhodné je tiež dotykové ovládanie na slúchadlách a ich šikovné tvarovanie, vďaka ktorému sú v ušiach veľmi pohodlné.

Určite oceníte aj prítomný mikrofón. Mikrofón bezdrôtových slúchadiel Bang & Olufsen je zárukou ničím nerušené spojenie s vašimi priateľmi či rodinou. Umiestnený je v samotnej konštrukcii. Spadá medzi mikrofóny s takzvaným všesmerovým snímaním.


Zariadenie
názov / model Bang & Olufsen Beoplay E8 Sport
rozmery 23 x 25 x 21 mm (slúchadlá bez obalu); 70.6 x 33,5 x 35,6 mm (nabíjací obal)
vodeodolnosť IP57
obsah balenia slúchadlá, nabíjacie púzdro s bezdrôtovým nabíjaním, USB-C nabíjací kábel, 4 x násadka na uši (XS,S,M,L), manuál
Pripojitelnosť
BlueTooth 5.1

Zmena fakturačného profilu

Vaše vybrané telefónne číslo patrí pod iný fakturačný profil, pod ktorým ste prihlásený. Celkový bonus na zariadenie sa môže odlišovať.

Bonus na zariadenia

Výška bonusu je vypočítaná ako rozdiel mesačných platieb a bonusov na zariadenia, ktoré máte k dispozícii v rámci jednej faktúry.

Neviete sa rozhodnúť? Zavoláme Vám!

Nechajte nám číslo, zavoláme vám a pomôžeme s výberom.

+421

Kliknutím na tlačidlo "Zavolajte mi" súhlasím so spracovaním vyššie uvedených osobných údajov na marketingové účely a potvrdzujem, že mám viac ako 16 rokov.

Nechajte nám kontakt

+421


Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro Biely

Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro Biely

Diamantový za 62,5 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac

Monitor Huawei MateView GT 27

Monitor Huawei MateView GT 27

Diamantový za 62,5 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac

Soundbar Samsung HW-Q60T Čierny

Soundbar Samsung HW-Q60T Čierny

Diamantový za 62 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac

Robotický vysávač realme Techlife Robot Vacuum

Robotický vysávač Realme Techlife Robot Vacuum

Diamantový za 62 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac