class com.emeldi.eportal.view.portlets.openx.view.DisplayBannerView

Hodinky Apple Watch S2 42mm Šedé

Apple predstavil druhú generáciu hodiniek Apple Watch Series 2, v skratke S2.

Nehľadajte už žiadne kompromisy. Majster medzi hodinkami konečne dorazil. Apple Watch bezpochyby patrí k špičke medzi inteligentnými hodinkami. Apple Watch sú vyrobené z vysoko leštenej nerezovej zliatiny, ktorá je mimoriadne odolná voči korózii. Povrch hodiniek odolá lepšie nečistotám ako kedykoľvek predtým. Medzi hlavné prednosti Apple Watch patrí odolné zafírové sklo na Retina displeji, ktoré ochráni Vášho miláčika pred poškriabaním.

Nádherný kus technológie
Medzi prednosti hodiniek musíme na prvom mieste menovať nádherný displej s funkciou "force touch", ktorý zaujme úžasným podaním farieb a presnosťou. Stačí Apple Watch spárovať s iPhone telefónom pomocou Bluetooth 4.0 a užívať si rýchlosť aj komfort komunikácie. Hodinky sa môžu pochváliť až 18 hodinovú výdržou, počas ktorej vás pri prichádzajúcom hovore alebo SMS jemne upozorní vibrácia na zápästí, aby ste nikoho nerušili a žiadne oznámenie zároveň neuniklo. Medzi ďalšie funkcie patrí krokomer, merač srdcového tepu, stopky, minútka a ďalšie.

Šikovný fitness tréner
Apple Watch sú pripravené na celý Váš deň. Nie sú len modernými hodinkami, pretože vám pomáhajú aj s motiváciou k pohybu ako športový asistent. V reálnom čase meria vaše výkony v rôznych disciplínach, máte preto vždy dokonalý prehľad o svojej kondícii a jej zlepšovaní. Tieto informácie môžete následne spracovať a nechať si hodinkami navrhnúť individuálny celodenný tréningový plán.
Zariadenie
rozmery 42,6 x 36,5 x 11,4 mm
hmotnosť 45,6 g
konštrukcia hodinky, odolné do 5 ATM (50 metrov)
Displej
veľkosť 1,65"
typ AMOLED
rozlíšenie 390 x 312 px
Batéria
typ / kapacita Li - Ion
výdrž do 18 hodín
Platforma
operačný systém watchOS
Pripojitelnosť
BlueTooth

Konzola PlayStation 4 PRO 1TB Čierna

Platinový O2 Paušál za 50 € mesačne a 2 € pri prevzatí

Zobraziť viac

Blackberry Motion Querty Šedý

Platinový O2 Paušál za 53 € mesačne a 2 € pri prevzatí

Zobraziť viac

Hodinky Apple S2 38mm Strieborno-Biele

Platinový O2 Paušál za 50 € mesačne a 2 € pri prevzatí

Zobraziť viac