Huawei FreeLace slúchatká Oranžové

Huawei FreeLace ponúkajú 9,2 mm dynamické reproduktory, ktoré sú zárukou širokého spektra zvuku. Ultratenké TPU membrány zabezpečujú starostlivosť o mohutné basy, zatiaľ čo pokovovanie titánom je istotou melodických výšok. Prostredníctvom konektoru USB-C a vlastnej technológii HUAWEI HiPair stačí jednoducho pripojiť Huawei FreeLace k smarfónu a zariadenie sa okamžite spáruje. Okrem toho je okamžite pripravené k reverznému nabíjaniu cez telefón počas dlhých ciest. S vysokovýkonnými lítiovými batériami 3C sa hocijaký smartfón môže stať nabíjačkou cez konektor typu C. Okamžite sa nabi, aby tvoje hudobné dobrodružstvo nemuselo nikdy prestať. Huawei FreeLace sú zabalené v niklovo-titánovej zliatine a tekutom silikóne, aby ľahko splývali s obrysmi tvojho krku. Taktiež sa dajú ľahko zvinúť a určite sa nikdy nezamotajú. Integrovaný Hallov magnetický snímač dokáže rozpoznať, či slúchadlá práve používaš alebo nie. Keď ich konce spojíš, automaticky sa odpoja od telefónu, aby udržali dlhšiu výdrž batérie. Hneď keď ich oddelíš, znovu sa pripoja, takže môžeš hneď pokračovať v prehrávaní hudby.

Zariadenie
rozmery 837 mm
hmotnosť 27 g
vodeodolnosť IPX5
Batéria
typ / kapacita 120 mAh
výdrž max 18 hodín
Pripojitelnosť
BlueTooth 5.0

Zmena fakturačného profilu

Vaše vybrané telefónne číslo patrí pod iný fakturačný profil, pod ktorým ste prihlásený. Celkový bonus na zariadenie sa môže odlišovať.

Bonus na zariadenia

Výška bonusu je vypočítaná ako rozdiel mesačných platieb a bonusov na zariadenia, ktoré máte k dispozícii v rámci jednej faktúry.

Neviete sa rozhodnúť? Zavoláme Vám!

Nechajte nám číslo, zavoláme vám a pomôžeme s výberom.

+421

Kliknutím na tlačidlo "Zavolajte mi" súhlasím so spracovaním vyššie uvedených osobných údajov na marketingové účely a potvrdzujem, že mám viac ako 16 rokov.

Nechajte nám kontakt

+421


Jednorázové Mopovacie handričky pre Mi Vacuum Mop Pro (30ks)

Modrý za 22 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac

Xiaomi nádržka na vodu k Mi Robot Vacuum Mop Pro

Modrý za 22 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac

Príslušenstvo ku Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Čierne

Príslušenstvo ku Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro

Modrý za 22 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac

Xiaomi Mi Vacuum Mop Pro Filtre (2 ks)

Xiaomi Mi Vacuum Mop Pro Filtre (2 ks)

Modrý za 22 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac