Porovnať

Soundbar Samsung HW-Q60T Čierny

Dočasne nedostupný
Mrzí nás to, ale Soundbar Samsung HW-Q60T Čierny nie je aktuálne dostupný.

Od 05.01.2022 môžete mať S oundbar Q60T za výhodnú cenu 300€. Zníženie oproti pôvodnej cene je 48€. Akcia platí do 31.05.2022, alebo do vypredania zásob.

Predstavujeme Vám nový Soundbar Q60T od Samsungu s dokonale vyváženým zvukovým systémom, ktorý je doplnený funkciami pre naozaj vynikajúce zážitky či už pri bežnom sledovaní TV, hraní hier ale aj pri počúvaní hudby. naozaj jednoduchý a minimalistický dizajn, ktorý v spojení s vyladenou akustickou technológiou ponúka to najlepšie na trhu.

Soundbar Samsung analyzuje zvukový signál, aby automaticky ponúkol optimalizovaný zvuk na základe danej scény. Vďaka funkcií Adaptívny zvuk budete aj napriek nízkej hlasitosti počuj aj šepkanie či tiché konverzácie vo filmoch.

Režim Game Mode Pro Vám uľahčí nastavenie zvuku pri hraní hier. Stačí pripojiť hernú konzolu k soundbaru, ktorý sa automaticky prepne do herného režimu a môžete sa rovno sústrediť na hranie s úžasným priestorovým zvukom, bez akýchkoľvek ďalších nastavení.

Vďaka technológií Q-Symphony od Samsungu sa soundbar taktiež dokáže spoj s televízorom Samsung a tak vytvorí naozaj pohlcujúci zvuk, vďaka čomu si teda môžete užívať zvuk na úplne inej úrovni.

Zariadenie
názov / model Soundbar Samsung HW-Q60T
rozmery 980 x 105 x 58 mm
hmotnosť 9,6 kg
Ďalšie parametre
HDMI

Zmena fakturačného profilu

Vaše vybrané telefónne číslo patrí pod iný fakturačný profil, pod ktorým ste prihlásený. Celkový bonus na zariadenie sa môže odlišovať.

Bonus na zariadenia

Výška bonusu je vypočítaná ako rozdiel mesačných platieb a bonusov na zariadenia, ktoré máte k dispozícii v rámci jednej faktúry.

Neviete sa rozhodnúť? Zavoláme Vám!

Nechajte nám číslo, zavoláme vám a pomôžeme s výberom.

+421

Kliknutím na tlačidlo "Zavolajte mi" súhlasím so spracovaním vyššie uvedených osobných údajov na marketingové účely a potvrdzujem, že mám viac ako 16 rokov.

Nechajte nám kontakt

+421


Monitor Samsung Odyssey G55T 27" (LC27G55TQWRXEN)

Monitor Samsung Odyssey G55T 27" (LC27G55TQWRXEN)

Platinový za 52,5 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac

Herná konzola Xbox Series S Biela

Herná konzola Xbox Series S Biela

Platinový za 53,5 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac

Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro Čierny

Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro Čierny

Platinový za 54 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro+ Čierny

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro+ Čierny

Platinový za 53,5 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac