Breadcrumb

RB - Informacie o doruceni

Informácie o doručení

Elektronický obchod O2 E-shop vám objednané mobilné telefóny, príslušenstvo a mobilné služby doručí kamkoľvek na Slovensku.

Doručenie nákupu z O2 E-shopu

Objednávky z e-shopu vám doručíme kuriérom s výnimkou predplatenej karty, ktorú vám pošleme Slovenskou poštou. Predplatenú kartu vám pošta doručí do 7 pracovných dní od objednania.

Objednávky zadané cez e-shop v pracovné dni do 16:00 sa budeme snažiť doručiť do 1 pracovného dňa od odoslania objednávky (objednávky zadané v piatok do 16:00 doručujeme najbližší pracovný deň).

Objednávky zadané cez e-shop v pracovné dni po 16:00 alebo počas víkendov/sviatkov sa budeme snažiť doručiť do 2 pracovných dní od odoslania objednávky.

 

Cena za dopravu

Doprava a balenie je pre všetkých našich zákazníkov zadarmo. To znamená, že pri objednaní akéhokoľvek tovaru a služieb vám zašleme tovar na dobierku, ale za dopravu a balenie vám nebudeme účtovať ani euro a vy zaplatíte len za vami objednaný tovar.

 

Doručovanie kuriérskou spoločnosťou

Naša kuriérska spoločnosť doručuje v pracovných dňoch medzi 8:00 až 18:00. Pred dodaním tovaru vás budeme kontaktovať na telefónnom čísle, ktoré uvediete v objednávke. Ak sa vám my alebo náš kuriér nedovoláme, doručenie nebude možné.

Na prevzatie stačí jeden doklad (občiansky preukaz alebo pas) a podpisovanie prebieha biometricky.

V prípade, ak nemôžete prevziať objednávku osobne a chcete splnomocniť inú osobu, zvoľte, prosím, vyzdvihnutie v predajni. Splnomocniť inú osobu pri doručení kuriérom nie je možné.

 

Doručovanie Slovenskou poštou

Slovenská pošta vám objednaný tovar doručí do 7 pracovných dní od objednania. Zásielky doručuje v pracovných dňoch v doobedňajších hodinách. Tento čas sa môže líšiť v závislosti od konkrétnej pobočky. V prípade, že si zásielku neprevezmete od vášho poštového doručovateľa, bude po dobu 18 dní uložená na vašej pošte, o čom budete informovaný sprievodným lístkom. Na prevzatie tejto zásielky budete potrebovať občiansky preukaz.

 

Chceli by sme vás informovať, že tovar zakúpený prostredníctvom nášho e-shopu môžete do 14 kalendárnych dní vrátiť.