Breadcrumb

predplatne k pausalu

Predplatné na obľúbené služby v cene nových O2 Paušálov

Jedine v O2 môžete mať teraz predplatné na tie najobľúbenejšie služby v cene O2 Paušálu. A každých 30 dní si môžete vybrať inú.

bubbles

Spoznajte služby, ktoré máte na výber

Chcem O2 Paušál s predplatným Aktivovať v aplikácii

Predplatné na obľúbené služby môžete mať s O2 Paušálmi v cene paušálu

K Bezstarostnému a Pohodovému O2 Paušálu si môžete vybrať jednu z obľúbených služieb v cene paušálu alebo s doplatkom. Ďalšie služby môžete získať aj za zvýhodnenú cenu.

Netflix
Netflix
Basic
Netflix
Netflix
Standard
Netflix
Netflix
Premium
Voyo
Voyo
Max
Max
O2 TV Mini
O2 TV Mini
O2 TV
O2 TV
SME Štandard
SME Štandard
SME Prémium bez reklamy
SME Prémium bez reklamy
Denník N
Denník N
Refresher
Refresher
Aktuality
Aktuality
.týždeň
.týždeň
MS 365 Personal
MS 365
Personal
Bezstarostný
O2 Paušál
1x služba
v cene paušálu
Pohodový
O2 Paušál
1x služba
v cene paušálu
Základný
O2 Paušál
Zvýhodnené
predplatné
Bežná cena
Zvýhodnená cena
V cene paušálu
Za bežnú cenu
Za bežnú cenu
7,99 €
2,00 €
Za bežnú cenu
Za bežnú cenu
9,99 €
4,00 €
Za bežnú cenu
Za bežnú cenu
11,99 €
V cene paušálu
V cene paušálu
Za bežnú cenu
5,99 €
6,19 €
6,19 €
6,19 €
7,99 €
6,19 €
V cene paušálu
V cene paušálu
Za bežnú cenu
6,00 €
6,00 €
6,00 €
Za bežnú cenu
12,00 €
V cene paušálu
V cene paušálu
3,50 €
4,00 €
3,50 €
4,00 €
4,00 €
7,50 €
8,00 €
7,50 €
V cene paušálu
V cene paušálu
6,99 €
7,99 €
6,99 €
V cene paušálu
V cene paušálu
3,99 €
4,99 €
3,99 €
V cene paušálu
V cene paušálu
3,19 €
3,99 €
3,19 €
V cene paušálu
V cene paušálu
4,00 €
4,90 €
4,00 €
6,00 €
6,00 €
6,00 €
7,00 €
6,00 €

Funguje to úplne jednoducho

Krok 1

Predplatné na obľúbené služby si vyberiete alebo zmeníte jednoducho cez O2 aplikáciu.

Krok 2

Predplatné si môžete meniť raz za 30 dní. (Príklad: Jeden mesiac máte Netflix a druhý mesiac ho vymeníte za VOYO.)

Krok 3

K Pohodovému a Bezstarostnému O2 Paušálu máte jedno predplatné dokonca v cene O2 Paušálu.

Chcem O2 Paušál s predplatným v cene

Otázky a odpovede

Predplatné si aktivujte v O2 aplikácii v sekcii Predplatné. Vyberte si typ predplatného, o ktorý máte záujem a potvrďte výber. Aktiváciu dokončíte kliknutím na tlačidlo „Aktivovať predplatné“, ktoré vás presmeruje na stránku poskytovateľa, kde si vytvoríte konto do služby alebo sa prihlásite so svojimi existujúcimi údajmi, ak ste už v minulosti mali u poskytovateľa vytvorený vlastný účet.

Pozor: Pre získanie prístupu k predplatenému obsahu a korektné využívanie služby je nevyhnutné dokončiť si aktivačný proces a aktivovať si predplatné aj na strane poskytovateľa služby. Návod a inštrukcie vám budú zaslané aj e-mailom a sú dostupné na webových stránkach jednotlivých služieb.

Ak už predplatné aktivovanej služby nechcete ďalej využívať alebo si ho chcete vymeniť za iné predplatné, môžete si ho (po uplynutí 30 dní od predplatenia alebo od poslednej zmeny) zrušiť v detaile služby v O2 aplikácii. Počas 30-dňového obdobia je možné zrušenie vopred naplánovať, prebehne však až po skončení tohto obdobia. Po tom, ako si predplatné zrušíte, môžete si v O2 aplikácii vybrať novú službu, o ktorú máte záujem. Pre dokončenie aktivácie predplatného je nevyhnutné dokončiť celý aktivačný proces novej služby.

Po aktivácii predplatného začína platiť obdobie 30 dní bez zmeny, v ktorom nie je možné vykonávať zmeny. Za zmenu predplatného sa považuje:
- zmena typu a/alebo úrovne predplatného s výnimkou zmeny z nižšej úrovne na vyššiu
- okamžité zrušenie predplatného s výnimkou naplánovaného zrušenia ktoré prebehne automaticky až po uplynutí 30-dňového obdobia

V závislosti od vášho programu máte na výber z troch typov predplatného:

Špeciálne k paušálu
Typ predplatného, ktoré si môžete aktivovať v cene svojho O2 Paušálu alebo s doplatkom (doplatok sa vzťahuje pre vyššie úrovne služieb O2 TV, SME a Netflix). Počet predplatných ktoré si môžete aktivovať Špeciálne k paušálu je definovaný paušálom, k dispozícii máte jedno predplatné typu Špeciálne k paušálu ak máte Bezstarostný alebo Pohodový O2 Paušál.

Za zvýhodnenú cenu
Typ predplatného, ktoré si môžete zakúpiť za zvýhodnenú cenu v porovnaní s cenou priamo u poskytovateľa služby pre program O2 Paušál (s výnimkou služieb VOYO, Netflix a O2 TV, ktoré sú poskytované Za bežnú cenu). Počet predplatných ktoré si môžete aktivovať Za zvýhodnenú cenu nie je limitovaný a svoj paušál si tak môžete výhodne rozšíriť o všetky služby, o ktoré máte záujem.

Za bežnú cenu
Typ predplatného, ktoré si môžete zakúpiť za rovnakú cenu ako priamo u poskytovateľa služby. V prípade programov O2 Paušál je predplatné Za bežnú cenu dostupné pre služby VOYO, Netflix a O2 TV. Počet predplatných ktoré si môžete aktivovať Za bežnú cenu nie je limitovaný a svoj paušál si tak môžete rozšíriť o všetky služby, o ktoré máte záujem.

Pri niektorých službách ako je SME, Netflix, či O2 TV si môžete vybrať z viacerých úrovní predplatného. S vyššími úrovňami získate rôzne výhody, napríklad prístup k obsahu bez reklamy, širšiu ponuku obsahu, vyššiu kvalitu obrazu a podobne. Pri týchto službách máte pre typ predplatného Špeciálne k Paušálu na výber viaceré úrovne služby, pričom základná úroveň služby je v cene a vyššie úrovne sú k dispozícii s doplatkom.

Predplatné typu Špeciálne k paušálu si môžete vybrať ak máte Bezstarostný alebo Pohodový O2 Paušál. K dispozícii máte jednu službu ako predplatné typu Špeciálne k paušálu.

Predplatné typu Za zvýhodnenú cenu si môžete vybrať ak máte niektorý z nových O2 Paušálov- Základný, Pohodový, či Bezstarostný. Svoj O2 paušál si tak viete rozšíriť o ľubovoľný počet služieb. Predplatné za zvýhodnenú cenu nie je dostupné pre iné programy na faktúru.

Predplatné typu Za bežnú cenu si môžete vybrať pre služby, ktoré nie sú dostupné za zvýhodnenú cenu (Voyo, Netflix, O2 TV). Typ predplatného Za bežnú cenu je dostupný aj pre programy O2 Fér na faktúru, O2 Fér Jednotka na faktúru, O2 Moja Firma, O2 Internet na doma a O2 Internet optikou.

S O2 Paušálmi môžete mať predplatné služieb v cene svojho paušálu, s doplatkom, za zvýhodnenú cenu alebo za bežnú cenu. Sumu za predplatné nájdete vo svojej faktúre, pričom môže ísť o:

- mesačný poplatok (za celé zúčtovacie obdobie),
- alebo alikvotný poplatok (za určitý počet dní zo zúčtovacieho obdobia – napríklad, ak si službu predplatíte v polovici zúčtovacieho obdobia).

Predplatené na služby obsah môžete využívať na ľubovoľných podporovaných zariadeniach a nielen na vašom mobilnom telefóne (napr. na Smart TV, tablete, hernej konzole). Počet zariadení na koľkých môžete službu využívať naraz sa líši v závislosti od poskytovateľa.

Radi vám pomôžeme na našom chate, WhatsApp-e, alebo O2 Zákazníckej linke 949.

Proaktívny callback pre Adalytics - nový v3 ready