PanzerGlass - Čistiaci roztok SPRAY Twice A Day, 30 ml

Čistiaci roztok SPRAY Twice A Day, vyvinutý v spolupráci s Dánskym Technologickým Inštitútom. Jeho použitie je určené na všetky povrchy technologických obrazoviek ako napríklad mobilný telefón, tablet, notebooky ale aj okuliare. Neobsahuje žiadne alergény, parfumy, alkohol a všetky zložky sú prírodného pôvodu. SPRAY Twice a Day úspešne spĺňa požiadavky normy ISO 1276 pre antimikrobiálnu aktivitu pre všetky štyri testované druhy. Ak je výrobok schválený podľa ISO 1276 znamená to, že úspešne usmrtil 99,999% pridaných mikroorganizmov zo všetkých štyroch testovaných organizmov, t. j. len 1 mikroorganizmus zo 100 000 zostane živý po kontakte s čistiacim roztokom. Toto dokumentuje antibakteriálny účinok na široké spektrum mikroorganizmov. Testované mikroorganizmy - najmä E. coli, S. aureus a P. aeruginosa - sú súčasťou najbežnejších infekcií, ktoré sa prenášajú z človeka na človeka priamym kontaktom, zvyčajne rukami. Je všeobecne známe, že na telefónoch sa prenášajú infekčné mikroorganizmy a keďže sa používajú niekoľkokrát denne, opakovane dochádza k prenosu mikroorganizmov medzi telefónom a rukami. Sprej Twice A Day preukázal antimikrobiálne účinky pre všetky tieto druhy baktérií podľa ISO 1276. Vďaka tomu je prenos mikroorganizmov medzi rukami a telefónom výrazne zredukovaný. Balenie okrem samotného spreja obsahuje aj čistiacu handričku z mikrovlákna. Čistiaci roztok SPRAY Twice A Day, vyvinutý v spolupráci s Dánskym Technologickým Inštitútom. Jeho použitie je určené na všetky povrchy.

Zmena fakturačného profilu

Vaše vybrané telefónne číslo patrí pod iný fakturačný profil, pod ktorým ste prihlásený. Celkový bonus na zariadenie sa môže odlišovať.

Bonus na zariadenia

Výška bonusu je vypočítaná ako rozdiel mesačných platieb a bonusov na zariadenia, ktoré máte k dispozícii v rámci jednej faktúry.

Neviete sa rozhodnúť? Zavoláme Vám!

Nechajte nám číslo, zavoláme vám a pomôžeme s výberom.

+421

Kliknutím na tlačidlo "Zavolajte mi" súhlasím so spracovaním vyššie uvedených osobných údajov na marketingové účely a potvrdzujem, že mám viac ako 16 rokov.

Nechajte nám kontakt

+421


Samsung Galaxy A40 sklo + priehľadné puzdro

Biely za 17,5 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac

Motorola E6 Plus sklo + čierne gumené puzdro

Biely za 17,5 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac

Motorola E6 Play sklo + čierne gumené puzdro

Biely za 17,5 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac

Balík do auta pre smartfón s USB-C konektorom

Biely za 17,63 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac